آیا واچ داگز 2 در حال توسعه است؟

آیا واچ داگز 2 در حال توسعه است؟

آیا واچ داگز 2 در حال توسعه است؟

اخیرا یکی از کارمندان یوبیسافت، شعبه مونترال با نام Julien Risse، در رزومه آنلاین و پروفایل لینکداین خود نام Watch Dogs 2 را ذکر کرده. وبسایت ویدیوگیمر سریعا متوجه این اتفاق شد و تصویری از آن ثبت کرد. وی به مدت ۱ سال و ۵ ماه در یوبیسافت کار کرده و علاوه بر نسخه اول واچ داگز، در ساخت بسته الحاقی مربوط به آن با نام Bad Blood هم همکاری داشته است.

Risse برنامه نویس ارشد بخش گیم پلی است و شاید ذکر نام واچ داگز ۲ با توجه به اینکه به E3 نزدیک می شویم چندان بی سبب نبوده. طی چند سال گذشته یوبیسافت در کنفرانس E3 خود حداقل یک بازی بزرگ و جاه طلبانه به نمایش گذاشته و احتمال می رود که برای امسال، Watch Dogs 2 در دستور کار قرار داشته باشد.

پیش از این نیز کارگردان بازی، Jonathan Morin در مورد ایده هایی برای قسمت بعدی صحبت کرده بود. گرچه واچ داگز عنوانی نابالغ و پر ایراد بود اما تیم سازنده سعی دارد ادامه آن را تا حد امکان بی نقص بسازد؛ در حقیقت این آرزوی هر تیمی به حساب می آید.

کارگردان بازی اعتراف کرده بود که آنچه در واچ داگز دست آخر دیدیم، آن چیزی نبود که تیم سازنده در پی ارائه آن بودند. احتمالا شماره دوم می تواند آبروی رفته را دوباره بازگرداند. کاراکتر اصلی بازی به قدری نچسب بود که حتی مدیرعامل کمپانی یوبیسافت هم آن را تائید کرد.

در هر صورت، به لطف تبلیغات و بازاریابی عالی، Watch Dogs توانست فروش بالایی کسب کند و اصلا بعید نیست که یوبیسافت بخواهد این میراث را دوباره زنده کرده و از آن پولی به جیب بزند.

نظرات ۲۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل