همه چیز درباره آیفون 13
سفارش تجهیزات مورد نیاز برای تولید One M9 شامل کاهشی ۳۰ درصدی شده است

سفارش تجهیزات مورد نیاز برای تولید One M9 شامل کاهشی ۳۰ درصدی شده است

به نظر می رسد کمپانی HTC ماه آوریل را به شکلی بسیار ناخوشایند و نامطلوب پشت سر گذشته و بر طبق گفته ی تحلیل گران عامل اصلی این موضوع، فروش نه چندان موفق تلفن هوشمند One M9 بوده است.

در همین راستا اکنون برخی منابع که در زنجیره ی تامین قطعات این برند تایوانی فعالیت دارند به وب سایت Digitimes اطلاع داده اند که شرکت مورد بحث به دلیل پایین بودن تقاضاهای موجود، سفارش تجهیزات مورد نیاز برای مونتاژ One M9 را شامل کاهشی ۳۰ درصدی کرده است.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

همین منابع می افزایند پرچمدار جدید تایوانی ها به جای اینکه در عرصه فروش روندی صعودی را طی کند میزان تقاضاهایش دارای وضعیتی خطی و ثابت هستند، که این امر ابداً برای اسمارت فونی که به تازگی وارد بازار شده اتفاق جالبی نیست و پیامدهای خوبی را در پی ندارد.

ناگفته نماند در چنین مواردی منابع Digitimes معمولاً اطلاعاتی بسیار دقیق و شفاف را ارائه کرده و لذا اخبار منتشر شده در این راستا احتمالاً صحیح بوده و قابل اطمینان محسوب می گردند، هر چند که HTC حاضر نشده توضیحی را در مورد شایعه مذکور ارائه نماید و فعلاً سکوت اختیار کرده.

جدای از عرضه ی رسمی One M9 در دهم ماه آوریل، گزارش های پیشین حکایت از این داشته اند که تایوانی ها با تجربه ی تنزل درآمدی ۳۳ درصدی نسبت به ماه مارس سال جاری و ۳۹ درصدی نسبت به ماه آوریل سال گذشته، بدترین ماه آوریل خود را در طول ۶ سال اخیر تجربه نموده اند.

پرچمدار جدید HTC کمی قبل از ارائه به بازار و در زمان عرضه، اخبار و شایعات نه چندان خوشایندی را پیرامون خودش تجربه کرد. برخی از این شایعات به مشکل داغ شدن بیش از حد چیپست اسنپدراگون ۸۱۰ اشاره داشتند و عده ای از منتقدین شناخته شده هم از عدم نوآوری در آن نسبت به نسخه ی پیشین گلایه می کردند.

حال جمیع موارد یاد شده به ظاهر سبب گشته اند تایوانی ها حال و روز مناسبی را تجربه نکنند و ظاهراً حتی عرضه ی M9+ و E9+ در بازارهای پرجمعیتی همچون چین هم نتوانسته مرحمی بر زخم های آنها باشد.

نظرات ۸
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato