اپلیکیشن Office Now مایکروسافت، دنبال کردن برنامه های روزانه توسط کاربران را ساده می کند

روز شنبه طی خبری نوشتیم که مایکروسافت مشغول توسعه ی یک اپلیکیشن کلیپ برد چند پلتفرمی است. این اپ که ظاهراً OneClip نام دارد در اصل همانند یک کلیپ برد مجازی عمل کرده و به شما امکان ذخیره سازی مواردی مانند یادداشت های کوتاه، شماره تلفن ها و... را می دهد و البته می توانید به این موارد بسیار سریع و از طریق ابزارهای مختلف دسترسی داشته باشید.

حالا و در همین راستا منابع گوناگون خبر داده اند که اهالی ردموند ظاهراً توسعه ی یک اپ دیگر با عنوان "Office Now" را نیز در دستور کار دارند.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

طبق اطلاعات موجود وقتی کاربر اپلیکیشن مذکور را اجرا می نماید شرح کلی از برنامه ی روزانه اش شامل موارد مختلف از جمله قرارهای ملاقاتی که دارد به او نمایش داده می شوند.

اگر در طی آن روز وی دو قرار ملاقات پشت سر هم و در دو مکان متفاوت داشته باشد، Office Now به او می گوید چه مسافتی باید طی شود و چه مقدار زمان لازم است تا به محل برگزاری قرار دومش برسد.

You-will-be-told-when-to-leave-for-your-next-meeting

از جمله دیگر قابلیت های اپ مورد بحث نیز می توان به امکانی تحت نام "چکیده ای از برنامه های روزانه در یک نگاه" اشاره داشت، با این ویژگی شما قادر خواهید بود کل برنامه روزانه ی خودتان را به صورت خلاصه وار در لاک اسکرین یا قسمت نوتیفیکیشن های موبایل تان ملاحظه نمایید، ضمناً از طریق آن کارتی وضعیت ترافیکی را به اطلاع تان رسانده، یک کارت دیگر نشان می دهد قرار ملاقات شما چه زمان آغاز و چه زمان خاتمه می یابد و کارت های مختص به تماس های از دست رفته نیز به دکمه ای جهت برقراری سریع ارتباط تجهیز شده اند.

گفته می شود همانند OneClip این محصول نرم افزاری جدید یعنی Office Now هم برای iOS، اندروید و ویندوز فون عرضه خواهد گشت.

Screenshots-from-Office-Now

نظرات ۲۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟