گوگل برنامه های ویژه ای برای کروم کست دارد

گوگل تا به امروز ۱۷ میلیون دستگاه کروم کست فروخته است و قطعا قصد دارد که شمار بیشتری از این دستگاه را به فروش رسانده و دسترسی تعداد بیشتری از کاربران را به این مدیا پلیر فراهم نماید.

این شرکت اعلام کرده که قصد دارد APIهای جدیدی را ارائه کند که به توسعه دهندگان امکان می دهد اپلیکیشن ها، بازی ها و تجربیات بهتری را برای کاربران به ارمغان بیاورند.

برای شروع، اهالی مانتین ویو، در تلاش هستند تا تجربه استفاده از نمایشگر دوم را برای دستگاه های اندرویدی و iOS بهتر کند و این کار می تواند در نهایت منجر به بیشتر شدن تعداد بازی هایی شود که از تلفن های همرا هبه عنوان کنترلر بهره می گیرند و علاوه بر این به ساخت اپلیکیشن هایی نظیر ویرایشگر عکس منتهی گردد که در آنها، کنترلرهای ویرایش عکس روی نمایشگر تلفن همرا قابل دسترسی خواهند بود.

در ادامه این مطلب با دیجیاتو همراه باشید.

در کنار این موضوع لازم است اضافه کنیم که این شرکت هم اکنون در حال ساده سازی فرایند ایجاد بازی های چند نفره است و به همین خاطر انتظار می رود که در آینده عناوین بیشتری برای دستگاه های مبتنی بر اندروید و iOS ساخته شوند.

در نهایت یادآور می شود که گوگل در حال ارائه API هایی به توسعه دهندگان است که امکان به صف کردن ویدئوها را برای درست مانند یوتوب و نتفلیکس روی کروم کست فراهم می کند.

حتی بهتر از این، امکانی فراهم خواهد شد که ویدئوی دوم، همزمان با ویدئوی اول در بافر ذخیره شود و دیگر زمانی در این میانه هدر نرود.

نظرات ۳۹

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟