روش دریافت آپگرید رایگان به ویندوز ۱۰ مشخص شد

با مشخص شدن تاریخ دقیق عرضه ویندوز ۱۰، حالا کاربران ویندوز های ۷ و ۸ به دنبال روش دریافت این نسخه هستند که تا مدت یکسال به شکل رایگان ارائه خواهد شد.

خبر خوش اینکه مایکروسافت برای این منظور روشی ساده تدارک دیده. اگر به سمت راست تسکبار سیستم عامل ویندوز خود دقت کنید آیکونی با نشان ویندوز را مشاهده خواهید نمود که به قسمت نوتیفیکیشن ها اضافه شده است.

در ادامه این مطلب با دیجیاتو همراه باشید.

این آیکون در حال حاضر به کاربران معدودی ارائه شده و ممکن است کمی زمان ببرد تا برای همه به نمایش درآید، اما در صورتی که آن را مشاهده کردید با کلیک روی آن به صفحه در نظر گرفته شده برای این منظور دسترسی خواهید یافت.

پس از ورود به صفحه مورد نظر باید گزینه «Reserve your free upgrade» را انتخاب نمایید. در صورت تمایل می توانید ایمیل خود را نیز جهت دریافت تاییدیه ی رزرو وارد کنید.

از اینجا به بعد دیگر تنها باید منتظر بمانید تا پس از عرضه ویندوز ۱۰ نوتیفیکیشنی مبنی بر آماده بودن آپگرید از مایکروسافت دریافت نمایید. لازم به ذکر است که می توانید در صورت عدم تمایل، درخواست خود برای این منظور را از طریق همین پنل لغو کنید.

در صورت بروز هرگونه مشکل می توانید از صفحه پرسش و پاسخ ویندوز ۱۰ استفاده نمایید.

ضمنا بد نیست بدانید علاوه بر اینکه ویندوز ۱۰ حتی برای نسخه های غیر قانونی هم ارائه خواهد شد، در صورت انجام دادن آپگرید فوق، حتی پس از اتمام بازه زمانی مشخص شده، آپدیت های امنیتی را از مایکروسافت دریافت خواهید کرد.

Windows-10-Upgrade-Mag (1)

ویجیاتو

نظرات ۲۷

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟