وبلاگ نویسی زنده دیجیاتو: کنفرانس WWDC 15 [لغو شد]

به روز رسانی: متاسفانه علی رغم تمامی تدابیر اندیشده شده فشار بالای موجود بر روی سرورها و برخی مشکلات دیگر سبب گشتند نتوانیم وبلاگ نویسی زنده را ادامه دهیم. از این بابت از شما خوانندگان گرانقدر دیجیاتو طلب پوزش داریم و دعوت به عمل می آوریم تا اخبار را به صورت لحظه به لحظه از طریق پست هایی که در صفحه اصلی سایت منتشر می شوند دنبال نمایید. 

تیم کوک امشب ساعت ۲۱:۳۰ در طبقه دوم ساختمان Moscone West در شهر سان فرانسیسکو بر روی صحنه خواهد رفت تا با توسعه دهندگان و علاقه مندان به برند اپل به گفتگو پرداخته و آنها را در جریان جدیدترین دستاوردهای نرم افزاری شرکتش قرار دهد.

دستاوردهایی که البته قرار نیست با تفکر مدیر عامل پیشین همخوانی داشته باشند. پس از عرضه آیفون های جدید در ابعاد و اندازه بزرگ تر از ایده آل های استیو جابز، اکنون تا دقایقی دیگر شاهد رونمایی از دومین خود-باوری تیم کوک در مدیریت اپل خواهیم بود. اهالی کوپرتینو بر خلاف میل موسس، می خواهند سرویس استریم موسیقی با قابلیت خرید اشتراک ماهانه خود را راه اندازی نمایند و برای تحقق اهداف بلندپروازانه شان، حتی گفته شده که در اقدامی تعجب برانگیز و برای اولین بار، سرویس مذکور را به محبوب ترین پلتفرم نرم افزاری جهان یعنی اندروید نیز خواهند کشاند.

همانگونه که پیشتر نیز تمام احتمالات را برایتان به رشته تحریر در آورده بودیم، بیشترین بخش کنفرانس امشب به iOS 9 و OS X 10.11 تعلق خواهد داشت. پلتفرم هایی که گفته شده تغییراتی بنیادین را به خود نخواهند دید و این شرکت بیشتر از هر زمان دیگری تمرکز خود را بر پایداری آنها قرار داده است. البته اپل همواره در مراسم هایش، با یک «One More Thing»، طرفداران خود را به وجد آورده. باید دید امشب اپل چه در چنته خواهد داشت و با «One More Thing» اش چگونه می خواهد غافلگیرمان کند.

از شما دعوت می کنیم تا کنفرانس جهانی توسعه دهندگان اپل را به شکل لحظه به لحظه، از طریق وبلاگ نویسی زنده دیجیاتو دنبال نمایید.

نظرات ۴۹

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟