بیلد ۱۰۱۵۸ از ویندوز ۱۰ به همراه نسخه بهبود یافته از مرورگر اج منتشر شد

اکنون مایکروسافت این شانس را به شما و سایر کاربران داده تا مرورگر اینترنتی جدید این شرکت موسوم به اج را پیش از عرضه ی رسمی ویندوز ۱۰ در روز ۲۹ جولای (۷ مرداد) تجربه کنید. برای اینکار کافیست پس از تهیه نسخه ی پشتیبان از اطلاعات ضروری خود آخرین نسخه ی پیش نمایش سیستم عامل مورد بحث برای کامپیوترهای شخصی را دانلود و سپس نصب نمایید.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

کمپانی ردموندی همانطور که وعده داده بود درخواست های کاربرانش را شنیده و بسیاری از آنها را در مرورگر جدیدش اعمال کرده. برای مثال اج به دکمه ی Home مجهز شده، قابلیت های سفارشی سازی تب جدید در آن افزایش یافته اند، قادر است نوار مرتبط به کلمات عبور را به شکل خودکار پر کند و امکان وارد نمودن بوک مارک ها از دیگر مرورگرهای معروف نیز فراهم گشته.

کورتانا می تواند هشدارهای مرتبط به قرارهای کاری و یا ساعت پروازتان را اعلام نماید و در عین حال به شما کمک کند تا بدون تایپ نمودن یک ایمیل را نوشته و سپس آن را ارسال کنید.

در بیلد تازه ی ویندوز ۱۰ با شماره ۱۰۱۵۸، اپلیکیشن Photos عاقبت از تصاویر با فرمت GIF پشتیبانی می نماید و مایکروسافت WiFi به صورت کامل جانشین اسکایپ WiFi‌ شده. کاربران با استفاده از این سرویس می توانند اعتبار زمانی به منظور استفاده از هات اسپات های اینترنتی بی سیم در نقاط مختلف تهیه کنند.

در صورتیکه میخواهید بیلد تازه ی نسل آتی ویندوز (اطلاعات بیشتر در مورد این بیلد) را محک بزنید، از یاد نبرید که عضویت در طرح اینسایدر ضرورت دارد و البته بد نیست تجربیات خود از آن را با ما و سایر کاربران دیجیاتو نیز در میان بگذارید.

نظرات ۱۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟