ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

گوگل به زودی در یافتن لوله کش و نقاش به شما کمک خواهد داد

تجارت خدمات منزل یکی از مواردی است که در طول سالیان گذشته رشد بسیاری داشته و اکنون به نظر می رسد که گوگل نیز قصد ورود به این بازار را دارد. غول دنیای تکنولوژی به تازگی ...

مانی قاسمی
نوشته شده توسط مانی قاسمی | ۲۸ تیر ۱۳۹۴ | ۱۵:۰۰

تجارت خدمات منزل یکی از مواردی است که در طول سالیان گذشته رشد بسیاری داشته و اکنون به نظر می رسد که گوگل نیز قصد ورود به این بازار را دارد. غول دنیای تکنولوژی به تازگی ۲۰ نفر از کارمندان استارتاپ Homejoy را به استخدام خود درآورده و بر همین اساس شایعات را پیرامون این موضوع، تقویت کرده است.

Homejoy در سال ۲۰۱۲ با هدف برقراری ارتباط میان صاحبین خانه و ارائه دهندگان خدمات راه اندازی شد. برای مثال اگر نیاز به شستشوی قالی داشتید تنها کافی بود به این سایت مراجعه کنید تا با تعیین وقت قبلی، کارگران به خانه شما مراجعه کنند.

Homejoy به خاطر برخی مسائل حقوقی و عدم سرمایه کافی، تا چند وقت دیگر تعطیل خواهد شد و اکنون ۲۰ نفر از مهندسان آن، حرفه خود را در گوگل دنبال خواهند کرد.

در حال حاضر زمانی که یک برنامه پروازی را در گوگل جستجو می کنید، فروشندگان بلیط به شما نمایش داده می شوند و امکان مقایسه قیمت های آنان با یکدیگر در اختیارتان قرار می گیرد. حال پیش بینی می شود با پیوستن کارمندان Homejoy به گوگل، قابلیتی مشابه برای خدمات خانه در صفحه جستجو ظاهر شود.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (1 مورد)
  • جعفر
    جعفر | ۲۸ تیر ۱۳۹۴

    خیلی خوب میشه چون من لوله کش هستم هرکی خواست میتونه از رونقشه منو پیداکنه

مطالب پیشنهادی