اطلاعات جدیدی از بازی فال اوت 4 منتشر شد

اطلاعات جدیدی از بازی فال اوت 4 منتشر شد

اطلاعات جدیدی از بازی فال اوت 4 منتشر شد

بتسدا، دمویی جدید از بازی فال اوت ۴ را در کنفرانس Quakecon خود به نمایش در آورد که اطلاعات مختلفی درباره ی برخی ویژگی های بازی در اختیارمان می گذارد.

سگ همراه بازیکن، Dog Meat نام دارد و براساس سگ واقعی طراح اصلی بازی ساخته شده است. سازندگان از حرکات مختلف آن سگ در شرایط های متفاوت، فیلم برداری کرده اند تا داگ میت طبیعی ترین حرکات ممکن را ارائه کند.

بازیکن به محض خروج از پناهگاه یا Vault، و در همان اوایل بازی، می تواند داگ میت را پیدا کند. هم چنین در حالی که گیمر به کار خاصی مشغول است، می تواند سگ را به ساختمان های مختلف بفرستد تا آیتم های به درد بخور را جمع آور کند. ضمنا باید اشاره کرد تاد هاوارد، کارگردان بازی، چندی پیش در توییتر اعلام کرد که داگ میت نمی میرد.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

Fallout-4-Trailer-Screenshot-45-1280x720

یکی از کاراکترهایی که در طول بازی با وی برخورد خواهیم داشت، Preston Garvey نام دارد و گروهی از سربازان داوطلب را در جهت تامین رفاه عمومی به کار می گیرد. گیمر اگر مایل باشد، می تواند به مقر آن ها در کنکورد، واقع در ایالت ماساچوست، رفته و به عضویت این گروه در آید.

از دیگر همراهان احتمالی گیمر هم زنی است به نام Piper، و می توان او را در "شهر الماس" که روی خرابه های استادیوم Fenway Park ساخته شده است، یافت. پایپر از توانایی کاریزمای بسیار بالایی برخوردار است و برای رسیدن به اهدافش به راحتی دروغ می گوید.

چندین و چند همراه مختلف برای گیمر وجود دارد که از جمله ی آن ها می توان به Mr. Handy (ربات دستیار معروف)، پایپر، داگ میت و گاروی اشاره کرد. البته بازی بدون همراه هم قابل پیشروی است و گیمر اگر بازی را به این شکل دنبال کند، Perkهای خاصی دریافت خواهد کرد.

در کل ۷۰ پرک در بازی وجود دارد که خود آن ها، هر یک به چند دسته تقسیم می شوند و در کل ۲۷۵ قابلیت مختلف را برای گیمر به ارمغان می آورند.

بسیاری از انیمیشن های بازی به کمک موشن کپچر، ساخته و پرداخته شده اند اما انیمیشن چهره ها از این قاعده مستثنی اند. این بدان معناست که حرکات لب و لیپ سینک به صورت از پیش تعیین شده خواهد بود.

در آخر باید اضافه کرد که گیمر می تواند به شهرهایی چون لِکسینگتون و کویینزی نیز سفر کند.

فال اوت ۴ در ۱۰ نوامبر سال جاری برای اکس باکس وان، پلی استیشن ۴ و کامپیوترهای شخصی منتشر خواهد شد. هم چنین لازم به ذکر است، بتسدا در کنفرانس خود تاکید کرد که نسخه ی اندروید بازی Fallout Shelter نیز ماه آینده ی میلادی در دسترس قرار می گیرد.

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل