همه چیز درباره آیفون 13
مایکروسافت کلید استارت را به ویندوز RT اضافه خواهد کرد

مایکروسافت کلید استارت را به ویندوز RT اضافه خواهد کرد

وجود یک بروز رسانی جدید برای ویندوز ۸.۱ RT دیگر بر کسی پوشیده نیست و مایکروسافت در بخش FAQی ویندوز ۱۰ برخی از اطلاعات آن را در دسترس کاربران قرار داده است.

در حالی که به شکل رسمی اعلام شده که ویندوز RT ادامه ای نخواهد داشت و محصولی به شمار می رود که کارش رو به پایان است، اما با این حال مایکروسافت در ماه سپتامبر یک بروز رسانی کوچک را برای آن ارائه خواهد داد که کلید «استارت» علاوه بر یک لاک اسکرین بروز رسانی شده را برایش به ارمغان خواهند آورد. در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

مشخص نیست که پنجره بندی اپلیکیشن ها (همانند ویندوز ۱۰) در کنار یکدیگر در بروز رسانی ویندوز RT نیز موجود خواهد بود یا خیر اما در هر صورت جمعیت اندک کاربرانی که همچنان از RT استفاده می کنند اکنون می توانند از بازگشت کلید استارت خشنود گردند.

از سوی دیگر می دانید که ویندوز ۱۰ شامل یک حالت تبلت نیز هست که می تواند بین «استارت تمام صفحه» و «استارت کوچک» تغییر وضعیت دهد اما بعید به نظر می رسد که بروز رسانی شماره سوم برای ویندوز RT این تغییرات را نیز در بر داشته باشد.

اکنون به نظر می رسد رویکرد مایکروسافت نسبت به ویندوز ۸.۱ RT بی شباهت به عملکردش در خصوص ویندوز فون ۷.۸ نباشد. در آن زمان نیز شرکت ساکن ردموند برخی از ویژگی های ویندوز فون ۸ را در بروز رسانی هایی به کاربران ویندوز فون ۷ که نمی توانستند موبایل های خود را بروز رسانی کنند، ارائه داد.

مایکروسافت بروز رسانی ویندوز ۱۰ را در اختیار کاربران ویندوز RT نمی گذارد و به نظر می رسد همین بروز رسانی کوچک، آخر راه برای کاربران تبلتی همچون سرفس RT باشد. لازم به ذکر است که شرکت ساکن ردموند اشاره ای به تاریخ دقیق این بروز رسانی نکرده و صرفا اذعان داشته که در ماه سپتامبر عرضه می گردد.

نظرات ۴
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato