معرفی Flow؛ اپلیکیشنی برای کنترل سرعت ویدئو در مقاطع مختلف

معرفی Flow؛ اپلیکیشنی برای کنترل سرعت ویدئو در مقاطع مختلف

تعداد بسیار زیادی اپلیکیشن ویرایش ویدئو وجود دارند که می توانند از ویدئوهای معمولی، یک اثر هنری بیافرینند؛ کلیپ های جداگانه را به زیبایی پشت سر هم ردیف کنند و به آنها افکت های زنده و چشم نواز بیفزایند.

Flow برای iOS یکی دیگر از این اپلیکیشن هاست که در میان قابلیت های ویرایشی، متخصص تغییر سرعت ویدئوست و می تواند در مقاطعی که شما تعیین می کنید، سرعت ویدئو را تا حد ۲۰ برابر سرعت معمولی کاهش یا افزایش دهد.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید. 

Flow روند کاری ساده ای دارد: کافیست ویدئوی مورد نظر را از گالری دوربین یا حساب آی کلاود در آن بارگذاری کنید. با این کار تایملاینی از ویدئو به نمایش درخواهد آمد که می توانید با استفاده از آن سرعت مقاطع مختلف ویدئو را دستکاری کنید.

برای دسترسی به Flow لزومی به باز کردن اپلیکیشن از طریق کلیک روی آیکن آن نیست، بلکه می توانید افزونه اش را فعال کنید تا به اپ به طور مستقیم از گالری تصاویر iOS دسترسی داشته باشید.

flow

برای تنظیم سرعت ویدئو، یک منحنی در اختیارتان قرار گرفته تا با پایین و بالا بردن آن قادر باشید تا سرعت ویدئو را در بازه از پیش تعیین شده کاهش یا افزایش دهید. اگر چه تنظیم سرعت ویدئو قابلیت کلیدی Flow محسوب می شود، اما امکانات بسیار خوب دیگری هم در آن خواهید یافت.

۴۰ فیلتر ویژه و منحصر به فرد برای زینت بخشی به ویدئوی شما در Flow گنجانده شده و ضمنا قابلیت های دیگری همچون پخش ویدئو به طور بالعکس و گرفتن اسکرین شات از یک فریم مشخص را هم در آن می بینید.

ضمنا امکان افزودن موزیک به ویدئو از آرشیو آیتونز هم فراهم شده. اما حواستان باشد که با تغییر سرعت ویدئو، سرعت آهنگ هم به همان نسبت دچار تغییر می شود.

Flow را می توانید با قیمت ۱.۹۹ دلار از آیتونز دانلود کنید.

Flow ● Fast and Slow Motion
  • Flow ● Fast and Slow Motion
  • قیمت: ۱.۹۹ دلار
  • سازنده: Interactive Universe
  • سیستم عامل: iOS
  • حجم: ۴۹.۶ مگابایت
دانلود
اپ‌استور

نظرات ۵
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato