بروزرسانی های ویندوز ۱۰ از این به بعد تنها در صورت مهم بودن حاوی توضیحات خواهند بود

مایکروسافت عزم خود را جزم کرده با عرضه ویندوز ۱۰ (بررسی دیجیاتو)، این محصول را به سرویسی تبدیل کند که کاربر آن را به شکل دائم بروزرسانی کرده و نیازی نباشد تا هر چند سال نسخه جدیدی از این سیستم عامل را تهیه کند.

شرکت ساکن ردموند برای این منظور تغییرات متفاوتی را در نظر گرفته که از جمله آنها می توان به اجباری بودن بروزرسانی برای کاربران خانگی اشاره کرد.

اما ظاهرا تغییرات پیشین برای سازنده کافی نبوده چرا که این شرکت تصمیم گرفته از این به بعد changelog های مفصل و جزئیات مربوط به هر روزرسانی را نیز به کاربران ارائه نکند، مگر اینکه آپدیت حاوی تغییرات عمده ای باشد.

این شرکت برای ویندوز ۱۰ تاکنون ۳ بروزرسانی با شماره های KB3081424، KB3081436 و KB3081438 و در تاریخ های ۱۴، ۲۱ و ۲۳ مرداد ارائه کرده که در همه آنها تنها به این توضیح بسنده شده: «این بروزرسانی حاوی بهبودهایی برای افزایش کارایی ویندوز ۱۰ است.»

یکی از سخنگویان مایکروسافت در این رابطه می گوید: «ما همانند گذشته به ارائه توضیحات درباره بیشتر بروزرسانی ها ادامه خواهیم داد، اما میزان جزئیات ارائه شده رابطه مستقیمی با اندازه تغییراتی دارد که هر آپدیت در سرویس های ویندوز ایجاد خواهد کرد.»

شاید بسیاری از کاربران عادی حتی متوجه این تغییر تازه نشوند، اما باید صبر کرد تا رویکرد کاربران حرفه ای در مقابل این تصمیم جدید مایکروسافت مشخص گردد.

ویجیاتو

نظرات ۷

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟