فیفا 16 برای دومین هفته متوالی در صدر جدول فروش ظاهر شد

فیفا 16 برای دومین هفته متوالی در صدر جدول فروش ظاهر شد

الکترونیک آرتز دو هفته پیش فیفا ۱۶ را روانه بازار کرد و با استقبالی گسترده مواجه شد. نمرات دریافتی این بازی نسبتا بالا بود اما با این حال نه فروش آن و نه بازخورد منتقدین از آن به اندازه فیفا ۱۵ (بررسی دیجیاتو) نبود.

حالا طبق اعلام آخرین آمار از سوی سازمان GFK که میزان فروش بازی های فیزیکی را در خرده فروشی های بریتانیا گزارش می دهد، باز هم خبر از کسب رتبه اول توسط فیفا را می دهد. این عنوان در دومین هفته متوالی هم توانسته جایگاه خود را حفظ کند. در زیر لیست ده بازی پرفروش این هفته را مشاهده می کنید:

  1. FIFA 16
  2. LEGO Dimensions
  3. NBA 2K16
  4. Destiny: The Taken King
  5. Forza Motorsport 6
  6. Animal Crossing: Happy Home Designer
  7. Metal Gear Solid V: The Phantom Pain
  8. Skylanders Superchargers
  9. Grand Theft Auto V
  10. Mad Max

نکته قابل توجه جایگاه نهم و بازی Grand Theft Auto V است که پس از گذشت چند تقریبا یک سال از ارائه نسخه نسل هشتمی و بیش از دو سال از ورژن نسل هفتمی، حضور مستمری در جدول دارد. فورتزا موتور اسپورت ۶ (بررسی دیجیاتو) فروشی قابل توجه داشته و Metal Gear Solid V: The Phantom Pain (بررسی دیجیاتو) و Mad Max (بررسی دیجیاتو) با توجه به اینکه هر دو در تاریخ یک سپتامبر عرضه شدند، اما در حال سقوط از لیست ده عنوان برتر هستند.

لازم به ذکر است که LEGO Dimensions و NBA 2K16 اولین هفته ی فروش خود را پشت سر می گذارند اما با این حال وجود رقیبی قدرتمند چون فیفا ۱۶، آن ها را از کسب رتبه اول فروش باز داشته است. فروش فیفا ۱۶ نسبت به هفته گذشته با ۷۴ درصد کاهش روبرو شده است.

نظرات ۷

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato