۲۱ مهر ماه منتظر iMac با نمایشگر ۲۱.۵ اینچ و رزولوشن 4K باشید

۲۱ مهر ماه منتظر iMac با نمایشگر ۲۱.۵ اینچ و رزولوشن 4K باشید

نویسنده و ویراستار ارشد وب سایت ۹To5Mac به نام «مارک گورمن»، به تازگی گزارش جدیدی منتشر نموده که در آن تاریخ رونمایی اپل از برخی محصولات جدید مشخص شده اند.

به گزارش گورمن، اپل تصمیم دارد محصولی را معرفی کند که طرفداران کامپیوتر آی‌مک، مدت‌هاست در انتظارش هستند. گویا شرکت ساکن کوپرتینوی کالیفرنیا تصمیم دارد در نهایت iMac های ۲۱.۵ اینچی اش را به نمایشگر ۴K مجهز سازد. بخش جالب این گزارش جایست که گفته می شود قرار است کمپانی مورد بحث این محصولات را از سه شنبه، ۲۱ مهر ماه به فروشگاه های اپل استور روانه ساخته و آنها را برای خرید در اختیار کاربران قرار دهد.

اپل معمولا هر ساله در همین زمان کامپیوترهای iMac را بروز رسانی می کند تا کاربران برای ایام خرید سال نو، بتوانند گوشه چشمی به این محصولات جدید نیز داشته باشند. iMac با اندازه ۲۷ اینچ و البته رزولوشن ۵K، تقریبا ۱۲ ماه پیش معرفی شد و آخرین باری که اپل نمونه های ۲۱.۵ اینچی این کامپیوترها را به شکل اساسی بروز رسانی کرده به سال ۲۰۱۳ باز می گردد.

در بخش دیگری از گزارش منبع یاد شده خبر می رسد که اپل به زودی تاریخ دقیق عرضه «iPad Pro» را نیز مشخص خواهد کرد؛ محصولی که البته بعید به نظر می رسد برای کاربران عادی، تبدیل به دستگاهی قابل توجه شود. اکنون خبر می رسد که شرکت یاد شده، آیپد پرو را در هفته اول نوامبر (دهه دوم آبان ماه) عرضه می کند.

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato