امید کردستانی با عنوان «رئیس هیئت مدیره» به توئیتر پیوست

امید کردستانی با عنوان «رئیس هیئت مدیره» به توئیتر پیوست

ساعاتی پیش توئیتر اعلام نمود که مشاور ارشد بخش تجاری آلفابت، آقای امید کردستانی را به استخدام خود درآورده تا به عنوان رئیس هیئت مدیره توئیتر ایفای نقش نماید. لازم به ذکر است که در هفته گذشته، آقای جک دورسی به عنوان مدیر عامل دائم این شبکه اجتماعی انتخاب شد و حالا می توان متصور بود که گشوده شدن پای کردستانی به کمپانی مورد بحث، نظر مستقیم وی بوده است.

امید کردستانی یازدهمین کارمند گوگل به شمار می رود و سال گذشته پس از مدتی استراحت، دوباره به غول جستجو بازگشت. پس از دگرگونی که لری پیج در شرکت های تحت نظارت خود ایجاد نمود و «آلفابت» را تاسیس کرد، گفته شد که آقای کردستانی به عنوان مشاور ارشد آلفابت در زمینه امور تجاری به فعالیت مشغول خواهد شد و نقش پیشین وی به عنوان مدیر ارشد بخش تجارت در گوگل، از میان برداشته شده است.

آقای کردستانی در حالی به توئیتر می پیوندد که روز گذشته، این کمپانی ۳۳۶ نفر از کارمندان خود را اخراج کرد که در واقع برابر با ۸ درصد از نیروی کار آن به شمار می روند. جک دورسی، مدیر عامل و موسس توئیتر پس از بازگشت دائم اش به کمپانی دست به تغییرات گسترده ای زده و تلاش دارد حال و روز آن را بهبود دهد. لازم به اشاره است که پس از انتشار خبر پیوستن آقای امید کردستانی به عنوان رئیس هیئت مدیره توئیتر، ارزش سهام این کمپانی با ۲.۶ درصد افزایش رو به رو شد.

نظرات ۹

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato