از سرعت خود نکاهید؛ معرفی بازی Route Z

از سرعت خود نکاهید؛ معرفی بازی Route Z

زامبی ها بر خلاف ظاهر احمقانه شان بسیار باهوش و خطرناکند، بنابراین هیچ وقت نباید با دست خالی به مبارزه با آنها بروید. در بازی Route Z جاده ای بی پایان و مملو از زامبی پیش روی شماست که باید آن را با ماشینی تا بن دندان مسلح از شر وجود آنها پاکسازی کنید.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید. 

اگر زامبی ها در نظرتان موجوداتی تنبل و بی عرضه اند، با تجربه Route Z مطمئنا نظرتان عوض خواهد شد. زامبی های این بازی سمج ترین و خطرناکترین مردگان متحرکی هستند که تاکنون به چشم خود دیده اید.

screen640x640 (1)

زامبی های Route Z می توانند روی ماشین در حال حرکت شما بپرند و اگر دست نجنبانید، شما را هم به جمع نه چندان دوستانه خودشان اضافه کنند. بنابراین باید به هر وسیله ای که شده، از سلاح گرم گرفته تا زیر گرفتن به حسابشان برسید.

Route Z یک رانر بی پایان و رکوردی است که با پیشروی در بازی، مناظر هم تغییر می کنند و زامبی های جدیدی به جاده ها اضافه می شوند. بازی از لحاظ گرافیکی حقیقتا چشم نواز طراحی شده و جزئیات قابل قبولی در طراحی محیط و انیمیشن های آن می بینیم.

screen640x640 (2)

با وجود جزئیات بالای گرافیکی، بازی حجم تقریبا مناسبی داشته و ضمنا برای اجرای روان در کلیه دستگاه ها، گزینه هایی برای بالا و پایین بردن کیفیت گرافیکی در بخش تنظیمات دارد.

Route Z را می توانید برای سیستم های عامل iOS، اندروید و ویندوزفون دانلود کرده و حواستان باشد که در بازی تحت هیچ شرایطی از سرعت خود نکاهید.

Route Z
  • Route Z
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: Moonshark
  • سیستم عامل: iOS، اندروید و ویندوزفون
  • حجم: ۷۵.۵ / ۶۶.۵ مگابایت
دانلود
اپ‌استور
گوگل‌پلی
ویندوزاستور

نظرات ۴
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato