نسخه ی جانبی بازی Titanfall برای پلتفرم موبایل عرضه خواهد شد

نسخه ی جانبی بازی Titanfall برای پلتفرم موبایل عرضه خواهد شد

بعد از عرضه ی بازی Titanfall برای پلتفرم های پی سی و اکس باکس وان، هنوز شرایط انتشار نسخه ی دوم بازی مشخص نیست. اما بنابر اعلام رسمی Respawn، سازندگان بازی، می توانیم منتظر عرضه ی یک نسخه ی جانبی از تایتان فال برای موبایل باشیم. این بازی جدید با همکاری ناشر معروف، یعنی Nexon تدارک دیده شده است و ساخت آن بر عهده ی استودیوی Particle City گذاشته شده.

نسخه ی موبایل بازی به صورت کاملا رایگان عرضه خواهد شد و اگرچه سبک آن مشخص نیست، اما وقایع اش در همان دنیای تایتان فال به وقوع می پیوندند. با توجه به برنامه ریزی های Respawn، نسخه ی موبایل تایتان فال در تاریخی نامعلوم در سال آینده ی میلادی، برای اندروید و iOS عرضه می شود.

در همین حال، هنوز تاریخ عرضه ی نسخه ی رسمی و بعدی سری بازی تایتان فال مشخص نیست و استودیوی Respawn درباره ی آن هیچ صحبتی نمی کند. با این حال، روز گذشته، وینس زاپلا، موسس استودیوی Respawn در پاسخ به سوال وب سایت Polygon گفت که: «نمیتونم اطلاعات خاصی منتشر کنم اما ارزش صبر کردن را خواهد داشت.»

زاپلا ماه مارس سال جاری میلادی، ساخت نسخه ی دوم تایتان فال را تایید کرده بود و از آن پس، دیگر خبری در این باره نشنیدیم. تنها چیزی که درباره ی بازی می دانیم، آن است که برخلاف نسخه ی اول، تایتان فال دیگر در انحصار پلتفرم مایکروسافت نخواهد بود و روی پلتفرم های دیگر از جمله پلی استیشن ۴ منتشر خواهد شد.

ویجیاتو

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato