تلفن های هوشمند Honor هوآوی در بهمن ماه به اندروید 6.0 آپدیت می شوند

بر اساس گزارش های جدید، کاربرانی که تلفن هوشمند Honor 7 هوآوی را دارند به زودی قادر خواهند بود نسخه ی بتای اندروید ۶ مارشملو را دریافت و در تست و بررسی کردن آن سهیم شوند. همچنین، با استناد به توئیت یکی از تیم های جانبی توسعه دستگاه های Honor هوآوی که در هند ساکن هستند، این سیستم عامل به طور رسمی در بهمن ماه سال جاری برای برخی از تلفن های هوشمند از جمله Honor 7، Honor 4C، Honor 6 و Honor 6 Plus ارائه خواهد شد.

ناگفته نماند با اینکه اخبار آپدیت شدن موبایل های خانواده Honor هوآوی در همه جا منتشر شده اما این شرکت چینی هیچ زحمتی به خود نمی دهد تا رسما اعلام کند این تلفن های هوشمند دقیقا چه زمانی به مارشملو به روز رسانی خواهند شد. کمپانی مورد بحث فعلا خود را با پیگیری موفقیت اسمارت فون جدیدش یعنی نکسوس ۶P سرگرم کرده و امید دارد با تبلیغات بیشتر روی آن فروش مطلوبی را رقم بزند.

جا دارد اشاره کنیم این شرکت چینی بنا را بر این گذاشته تا در تاریخ چهاردهم آبان ماه، چیپست جدید خود یعنی کایرین ۹۵۰ را رونمایی کند. اگر گمانه زنی ها درست باشند، سه هفته پس از آن هم موبایل آتی اش یعنی Mate 8 معرفی خواهد شد.

نظرات ۷۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟