استارتاپ Luma توسط «وای-فای فراگیر» به جنگ نقاط کور در خانه و محل کار شما می رود

استارتاپ Luma توسط «وای-فای فراگیر» به جنگ نقاط کور در خانه و محل کار شما می رود

اندکی پیش گوگل روتری با استفاده ی آسان معرفی کرد که OnHub نام داشت. حالا یک استارتاپ تصمیم گرفته ایده گوگل [روترهایی با استفاده فوق آسان] را تکمیل کرده و کیفیت آنتن دهی را به سطحی بالاتر وارد کند.

استارتاپ Luma روتری را توسعه داده و نامش را «وای-فای فراگیر- Surround WiFi» گذاشته است. این دستگاه در کنار استفاده آسان، امنیت بالایی نیز به همراه دارد و قابلیت مانیتور کردن دستگاه هایی که به آن متصل شده اند را نیز داراست. اما نکته متمایز کننده این محصول با آنچه پیشتر دیده شده، این است که دستگاه توسعه یافته از سوی Luma از چندین بخش مجزا تشکیل شده و کمک می کند تا نقاط کور، در خانه یا محل کار شما از میان برداشته شوند.

در واقع Luma چندین روتر متصل به هم را به شکل یکجا به شما می فروشد که می توانید آنها را در گوشه و کنار مکانی که می خواهید از اینترنت استفاده کنید، قرار دهید و نکته مثبت ماجرا هم اینجاست که نیازی به نصب دوباره هیچ یک از بخش های اضافه نیست؛ شما در واقع یک روتر را به شکل عادی نصب خواهید کرد اما دست کم سه روتر دارید. در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

اجزای مختلف این روتر که آنها را در بخش های متفاوت محل کار یا منزل خود قرار داده اید، به شکل مداوم با هم ارتباط دارند و تلاش می کنند بهترین سیگنال دهی را برای همدیگر ممکن سازند تا سرعت، همواره در بهترین حالت خود باقی بماند.

امنیت روتری که لوما توسعه داده، در حد سازمانی بوده و حتی می توانید دستگاه هایی که تلاش می کنند به شکبه شما متصل شوند را هم ببینید یا برای ساعاتی در روز، اینترنت را متوقف کنید تا شخصی نتواند از آن بهره گیرد. همه این تنظیمات در یک اپلیکیشن که بر روی موبایل هوشمند خود نصب کرده اید قابل تغییر هستند.

luma-router-2015-11-05-02-w600

هر روتر لوما از باندهای دوگانه ۲.۴ گیگاهرتز و ۵ گیگاهرتز با استاندارد ۸۰۲.۱۱ac پشتیبانی به عمل می آورد.

تنها نکته منفی در مورد این دستگاه، قیمت بالای آن است که از ۲۴۹ دلار برای سه روتر آغاز می شود.

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato