گروه هکری Anonymous به داعش اعلام جنگ می دهد

گروه هکری Anonymous به داعش اعلام جنگ می دهد

به گزارش نشریه نیوزویک، بعد از وقوع حملات تروریستی در پاریس، گروه هکر Anonymous به داعش اعلان جنگ داده است. بیانیه این گروه که در قالب چند توئیت پیاپی و پستی در یوتوب منتشر گردید، چند روز بعد از وقوع چند حمله هماهنگ شده در پاریس منتشر می شود که مرگ دست کم ۱۰۰ نفر را به دنبال داشت.

به دنبال این اعلام جنگ در توئیتر، گروه هکی Anonymous ویدئویی را در یوتوب منتشر کرد که در آن، مردی که نقاب بر چهره داشت جملاتی را به زبان فرانسوی ادا می کند.

در ادامه این مطلب با دیجیاتو همراه باشید.

این فرد نقاب پوش، در ویدئوی منتشر شده اینطور می گوید: مردم فرانسه از شما قوی تر هستند و با توانی بیشتر، از این بی رحمی جان به در می برند. Anonymous از تمامی نقاط دنیا به دنبال شماست. باید بدانید که پیدایتان می کنیم و رهایتان نخواهیم کرد. ما بزرگ ترین عملیات را علیه شما انجام می دهیم.»

پس از بیان این جملات، تعدادی عکس از فجایع و خرابی های به بار آمده از حوادث پاریس نمایش داده می شود و به نحوی بیانیه گروه Anonymous به حملات تروریستی اخیر ارتباط داده می شوند.

پس از انتشار این ویدئو، توئیت دیگر از سوی این گروه منتشر می شود که در آن گفته شده، Anonymous نسبت به داعش هکرهای بهتری هستند.

براساس مطلبی که در نشریه Foreign Policy منتشر گردیده، این گروه تاکنون ۱۴۹ وبسایت متعلق به داعش را نابود کرده است و ۱۰۱۰۰۰ اکانت توئیتر و همچنین ۵۹۰۰ ویدئوی تبلیغاتی این گروه تروریستی را نیز از فضای مجازی حذف کرده اند.

البته روشن است که سرویس های امنیتی فرانسه، انگلستان و آمریکا دست روی دست نگذاشته اند و تمام تلاش خود را به کار گرفته اند تا این گروه تروریستی را به کلی از فضای مجازی و دیجیتالی پاکسازی نمایند، با این همه، تردیدی نخواهد بود که پیوستن گروه هایی نظیر Anonymous به این ائتلاف هم می تواند آنها را در رسیدن به این مهم یاری دهد.

نظرات ۵۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato