الکترونیک آرتز روی عنوانی مشابه به Assassin's Creed کار می کند

الکترونیک آرتز روی عنوانی مشابه به Assassin's Creed کار می کند

جید ریموند، مدیر با سابقه و خوش فکر سابق یوبیسافت، حالا برای الکترونیک آرتز کار می کند. اواخر سال پیش، ریموند و پس از پایان پروژه هایش، شرکت فرانسوی یوبیسافت را به مقصد تاسیس استودیویی جدید ترک کرد. چند ماه بعد، وی به الکترونیک آرتز ملحق شد.

اولین هدف استودیوی تازه تاسیس شده ریموند با نام Motive، کمک به Visceral Games و امی هنیگ، برای ساخت بازی استار وارز است. هنوز اطلاعاتی در ارتباط با این عنوان هم منتشر نشده و کسی نمی داند که داستان سرایان قرار است چه اتفاقاتی را در بستر جنگ ستاره ای برای مان تعریف کنند.

اگرچه الکترونیک آرتز در زمینه ساخت بازی های اکشن و اکشن-ماجراجویی بسیار قدرتمند عمل کرده، اما هیچگاه GTA یا Assassin's Creed خود را نداشته. دنیایی باز، با داستانی غنی و بخش چند نفره آنلاین. بلیک یورگنسن، مدیر مالی الکترونیک آرتز در این مورد می گوید که ما هیچ گاه وارد ساخت بازی های این ژانر نشده بودیم اما حالا با استخدام جید ریموند، فضا برای توسعه ی یک بازی جدید در سبک اوپن-ورلد یا جهان باز ایجاد شده و در استودیوی Motive ساخت آن آغاز گشته است.

ریموند روی توسعه و ساخت چند عنوان ابتدایی از سری Assassin's Creed نقش داشت و یکی از دلایل موفقیت این سری را می توان حضور وی عنوان کرد. همچنین، وی مسئول توسعه آخرین نسخه از Splinter Cell نیز بود اما حالا در استودیوی Motive چه قرار است رخ دهد؟ هنوز مشخص نیست.

نظرات ۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato