مایکروسافت در پی ایده شما جهت ساخت اپلیکیشن برای هولولنز است

مایکروسافت در پی ایده شما جهت ساخت اپلیکیشن برای هولولنز است

فکر می کنید ایده ای بسیار عالی جهت ساخت اپلیکیشن برای هولولنز در سر دارید؟ اهالی ردموند می خواهند به شما کمک کنند تا آن را عملی نمایید.

بزرگ ترین شرکت نرم افزاری جهان به تازگی بخشی جدید در وب سایت هولنز تاسیس نموده با عنوان «ایده تان را به اشتراک بگذارید -Share Your Idea» و از کاربران درخواست نموده تا ایده های برتر خود را با همین شرکت در میان بگذارند. لازم به اشاره است که مایکروسافت برای این موضوع یک مقطع زمانی هم مشخص نموده و کاربران می توانند از حالا تا تاریخ ۱۱ ژانویه ۲۰۱۶، (حدود یک ماه دیگر) به ثبت ایده ها مشغول باشند.

مایکروسافت پس از این تاریخ، سه ایده برتر [واقع گرایانه] را در توییتر خود منتشر خواهد کرد تا همه به آنها رای دهند و سپس بهترین ایده را در قالب یک اپلیکیشن برای هولولنز خواهد ساخت.

شرکت ساکن ردموند می خواهد زمانی که هولولنز به دست کاربران عادی می رسد، اپلیکیشن های بسیاری برای آن موجود باشند و در این میان خودش هم جدا از توسعه دهندگان، دست به کار شده و تصمیم به ساخت ایده برتر گرفته است. این شرکت از شما دعوت می کند که حتی اگر ایده ای ندارید، به وب سایت یاد شده رفته و برای بقیه ایده ها، نظر و یا امتیاز دهید.

نظرات ۱۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato