اطلاعات تازه ای از نسخه های مختلف موبایل گلکسی اس 7 از سوی evleaks@ انتشار یافت

چندی پیش عکس و رندرهای جدیدی از تلفن هوشمند گلکسی اس ۷ سامسونگ و مدل بزرگ تر آن یعنی گلکسی اس ۷ پلاس منتشر گردید که انتظار می رود در سه ماهه نخست سال آینده میلادی از راه برسند.

مدل معمولی این گجت احتمالا در برگیرنده یک نمایشگر ۵.۱ اینچی خواهد بود در حالی که نسخه پلاس یک نمایشگر ۶ اینچی را در خود جای می دهد و هیچکدام از آنها هم نمایشگر خمیده نخواهند داشت. اما این بدان معنا نخواهد بود که سامسونگ قصد دارد نمایشگرهای خمیده موبایل های گلکسی اس ۶ اج و اس ۶ اج پلاس که آنها را به شاهکاری در صنعت تلفن های هوشمند بدل کرد، کنار بگذارد.

در ادامه این مطلب با دیجیاتو همراه باشید.

براساس توئیتی که از evleaks@ منتشر شده (و منبعی موثق در حوزه موبایل محسوب می شود) سامسونگ احتمالا مشغول کار روی چهار نسخه مختلف از پرچمدار آتی اش است و در کنار گلکسی اس ۷ و نسخه پلاس آن، ممکن است پای مدل های اس ۷ اج و اس ۷ اج پلاس نیز در میان باشد.

البته حرفی در مورد امکانات این دو دستگاه به میان نیامده، اما می توان حدس زد که هر دویشان نمایشگرهایی با دو لبه خمیده داشته باشند.

در نظر داشته باشید که خبر منتشر شده از سوی منبع، لزوما به معنای عرضه موبایل های یاد شده نیست و در عوض اینطور به نظر می رسد که نام این دو دستگاه در لیستی ذکر شده. با در نظر داشتن همین نکته، اگر چهار مدل مختلف از این تلفن همراه به بازار عرضه گردد جای هیچگونه تعجب وجود ندارد (حتی احتمال می رود که نسخه ای تحت عنوان Galaxy S7 Active نیز در دست ساخت باشد.Samsung-Galaxy-S7-S7-Plus-S7-Edge-and-S7-Edge-Plus-01

نظر شما چیست؟ آیا ایده سامسونگ برای عرضه چهار مدل مختلف از پرچمدار آتی اش را می پسندید؟

ویجیاتو

نظرات ۲۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟