بخشی از گیم پلی Mario & Luigi: Paper Jam را تماشا کنید

بخشی از گیم پلی Mario & Luigi: Paper Jam را تماشا کنید

شاید چندان با بازی های کنسول ۳DS و به طور کل محصولات نینتندو آشنایی نداشته باشید اما هر از چند گاهی، مشاهده بازی های جذاب و فوق العاده دوست داشتنی نینتندو می تواند بسیار دلنشین و خاطره انگیز باشد.

Mario & Luigi: Paper Jam، پنجمین عنوان از سری Mario & Luigi است که المان هایی از سری Paper Mario در آن دخیل شده است و فرمولی بسیار جذاب و اعتیاد آمیزی ایجاد کرده است. کافی است چند دقیقه از گیم پلی این بازی را تماشا کنید تا محو گیم پلی بی نظیر آن شوید.

لوییجی در حال درست کردن حفره ای در کتابخانه قلعه پرنسس پیچ، معشوق ماریو است که ناگهان کتابی اسرار آمیز شامل دنیای Paper Mario را پیدا می کند. باز شدن این کتاب سبب می شود تا آدمک های کاغذی درون این کتاب، سرتاسر «قلمرو قارچ» (جایی که داستان سری ماریو در آن به وقوع می پیوندد) پخش می شوند. مثل همیشه، باوزر، لاکپشت خبیث نقشی در این ماجرا دارد و با ارتش کاغذی خود به نبرد با ماریو و لوییجی می آید تا پرنسس پیچ را یکبار دیگر برباید.

این بازی چند هفته پیش در ژاپن و اروپا عرضه شد اما ورژن آمریکایی آن در تاریخ ۲۲ ژانویه عرضه می شود. لازم به ذکر است که این بازی موفق به دریافت میانگین امتیاز ۸۰ از سوی وبسایت ها و مجلات بازی شده است.

ویجیاتو

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato