مایکروسافت برای iOS، اپلیکیشن سلفی می سازد

مایکروسافت برای iOS، اپلیکیشن سلفی می سازد

جدیدترین اپلیکیشن مایکروسافت برای سیستم عامل iOS، نرم افزاری کارا و سودمند برای انجام وظایف معمول نیست، بلکه یک اپلیکیشن برای ثبت تصاویر سلفی است. این اپلیکیشن به سادگی هر چه تمام تر، Microsoft Selfie نامگذاری شده و نرم افزاری است برای افزایش کیفیت عکس به وسیله دستکاری بالانس رنگ، رنگ پوست و نور در تصویر.

این اپلیکیشن، ورژن ساده تر و دقیق تری نسبت به Lumia Selfie است که مایکروسافت آن را به صورت انحصاری برای تلفن های ویندوزی عرضه نموده است. رویکردهای جدید مایکروسافت نشان می دهد که اپ هایی نظیر مایکروسافت سلفی صرفا یکی از راه های بهره گیری از یادگیری ماشینی در اتفاقات روزمره است.

چند ماه پیش نیز مایکروسافت با عرضه نرم افزاری، قادر بود تا سن حدودی را از روی تصاویر تشخیص دهد و گرچه در برخی موارد نرم افزار مایکروسافت چندان دقیق عمل نمی کرد اما نشان می دهد که ردموندی ها مرتبا در حال تکرار این روند هستند.

هر ۱۳ فیلتری که برای تصاویر در نظر گرفته شده اند، چیزهای اضافی موجود در تصویر را از بین برده و در مجموع، کیفیت تصویر بهتری را در اختیار کاربر قرار می دهند. جالب است که می توانید با نگه داشتن انگشت خود روی دکمه Compare یا مقایسه، دو تصویر را در کنار هم ببینید تا متوجه شوید عکس جدید و ادیت شده چقدر تغییر داشته است.

Microsoft Selfie
  • Microsoft Selfie
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: Microsoft Corporation
  • سیستم عامل: iOS
  • حجم: ۵۶.۸ مگابایت
دانلود

اپ‌استور

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato