با اسباب بازی قابل برنامه ریزی Hackaball آشنا شوید

با اسباب بازی قابل برنامه ریزی Hackaball آشنا شوید

اسباب بازی قابل برنامه ریزی Hackaball پس از جمع آوری کمک های مالی از کیک استارتر در سال گذشته، بالاخره برای عرضه در بازار آماده است. تا این لحظه که خبر را برای شما می نویسیم، استقبال از این گجت هوشمند به قدری عالی بوده که در مرحله پیش فروش، تمام نمونه های تولیدشده آن به فروش رفته اند.

البته به زودی سری بعدی این محصول به بازار تزریق می شود که می توانید آن را با قیمت ۸۵ دلار خریداری کنید. بنابرگفته کمپانی تولید کننده، Hackaball قرار است دو ماه دیگر در دسترس مشتریان قرار بگیرد.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید. 

Hackaball ظاهر یک توپ اسباب بازی معمولی را دارد، اما از درون به چراغ های LED رنگی و یک حسگر تشخیص حرکت شش محوره مجهز شده. کودکان با استفاده از این سنور می توانند آن را برای انجام کارهای مختلفی برنامه ریزی کنند.

توپ مورد بحث زمانی که آن را کج نگه دارید یا به سمتی پرتاب کنید، تغییر رنگ می دهد. در واقع هدف از طراحی آن این بوده که کودکان با آن بازی های جدیدی خلق کنند و مبانی برنامه نویسی را از طریق کار با توپ بیاموزند.

بنابر تستی که نویسنده وبسایت انگجت انجام داده، به نظر می رسد که نمونه اولیه Hackaball جنس بدنه بسیار مطلوبی دارد. سطح این توپ را یک پوشش سیلیکونی مرغوب پوشانده که از اجزای داخلی اش محافظت می کند.

در قسمت فوقانی توپ هم دریچه ای می بینیم که بنابرگفته سباستین پاتر، مدیر عامل مجموعه Hackaball جهت تشویق کودکان برای باز کردن توپ و بررسی محتویات درونی اش در بدنه آن تعبیه شده است.

Hackaball به وسیله اپلیکیشن موبایل کمپانی برای آیفون و آیپد قابل برنامه ریزی است. کودکان از طریق این اپلیکیشن می توانند فرمان های ساده ای به این توپ هوشمند بدهند؛ مثلا رنگ چراغ هایش را تغییر دهند یا آن را طوری برنامه ریزی کنند که در واکنش به تغییرات از خود صدا ایجاد کند.

04_Hackaball_Throw

02_Hackaball

01_Hackaball_iPad

03_Hackaball_Box

05_Hackaball_Making

07_Hackaball_Active_Play

نظرات ۵
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato