همه چیز درباره آیفون 13
سامسونگ از نمایشگرهای خمیده ویژه گیمینگ خود رونمایی کرد

سامسونگ از نمایشگرهای خمیده ویژه گیمینگ خود رونمایی کرد

تلویزیون های خمیده به یکی از گزینه های اصلی خریداران لوازم منزل تبدیل شده است اما کمتر پی سی گیمری این فرصت را پیدا کرده تا بازی های خود را روی نمایشگری عریض و خمیده بازی کند. کمپانی سامسونگ، در CES امسال از چهار مانیتور خمیده جدید با شعاع خمیدگی ۱.۸ متری رونمایی کرد.

سامسونگ می گوید این نمایشگر خمیده به مخاطب این حس را القا می کند که تمام صفحه وی را احاطه کرده و وی را به درون میدان نبرد می کشد. در کنار ویژگی جذاب خمیده بودن، مانیتورها از قابلیت AMD FreeSync از طریق کابل HDMI پشتیبانی می کنند. این فناوری به دارندگان کارت های گرافیکی AMD اجازه می دهد تا لگ و بریدگی کمتری در تصاویر دریافتی مشاهده کنند.

CF591، یک مانیتور بدون فریم است که ۱۷۸ درجه نما در اختیار مخاطب خود قرار می دهد و به اسپیکرهای استریو ۵W مجهز شده است. این مانیتور، نمایشگری ۲۷ اینچی با رزولوشن ۱۹۲۰ در ۱۹۸۰ دارد. مدل های CF390 و CF391، مانیتورهای ۲۷ و ۳۲ اینچی هستند که مشخصات کلی مشابهی دارند.

همچنین، این چهار مانیتور، از پایه ای گردان و قابل تنظیم برخوردارند و دارای نسبت تصویر ۱۶:۹ هستند. مدل ۳۲ اینچی نسبت کنتراست ۵۰۰۰:۱ دارد و این رقم در دو مدل دیگر ۳۰۰۰:۱ است. قیمت و تاریخ عرضه دستگاه ها هنوز مشخص نیست و اطلاعاتی هم از مدل چهارم با نام CF398 منتشر نشده است.

نظرات ۱
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato