فرنچایز Call of Duty به فروش کلی 250 میلیون واحد دست یافت

فرنچایز Call of Duty به فروش کلی 250 میلیون واحد دست یافت

همان طور که گروه NPD در گزارش اخیر خود آورده، بازی Call of Duty: Black Ops 3 توانست به پرفروش ترین عنوان سال ۲۰۱۵ بدل شود و بار دیگر رکوردی را به نام خود ثبت کند. اما اکتیویژن بعد از انتشار این گزارش اعلام کرد که فروش کلی فرنچایز کال آو دیوتی، حالا از مرز ۲۵۰ میلیون واحد عبور کرده است و هم چنان به پیشرفت ادامه می دهد.

یکی از سخن گویان اکتیویژن در ادامه گزارش NPD گفته است که بلک آپس ۳ پرفروش ترین عنوان سال ۲۰۱۵ بوده و واحدهای فروخته شده آن، درآمدی بی نظیر روانه جیب ناشر مورد بحث کرده است. وی هم چنین با استناد به NPD گفته است که کال آو دیونی، در ۷ سال متمادی گذشته، رکورد پرفروش ترین عنوان در آمریکای شمالی را مال خود کرده است.

سخنگوی اکتیویژن با اعلام این که فروش کلی فرنچایز کال آو دیوتی از مرز ۲۵۰ میلیون واحد گذشته ادامه داد که این موفقیت، بدون تلاش خستگی ناپذیر استودیوهای سازنده و نیز توجه مخاطبان به این سری بازی میسر نمی شد.

بعد از اعلام این خبرها، حالا کمپانی اکتیویژن بی صبرانه منتظر است که نسخه جدید فرنچایز خود را در سال ۲۰۱۶ به انتشار برساند. بنابر رسم اکتیویژن، ساخت نسخه جدید کال آو دیوتی به عهده استودیوی Infinity Ward خواهد بود و باید دید که آن ها می توانند حس و حالی جدید و متفاوت به بازی ببخشند یا خیر. در هر صورت فراموش نکنیم که چند تن از مهم ترین افراد Infinity Ward، سال ها پیش از این استودیو جدا شده و با تاسیس Respawn Entertainment به ساخت عنوان تایتان فال برای اکس باکس وان روی آوردند.

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato