معرفی محصولات گیمینگ سری CERBERUS از ایسوس

معرفی محصولات گیمینگ سری CERBERUS از ایسوس

شرکت ایسوس در خط تولید لوازم جانبی مخصوص بازی، به تازگی ماوس، کیبورد و پد ماوس سری CERBERUS را معرفی نموده و نماینده این شرکت در ایران نیز بیانیه خبری خود را در همین راستا برای دفتر دیجیاتو ارسال نموده که در ادامه می توانید آن را مطالعه نمایید. 

کیبورد مخصوص بازی CERBERUS

این کیبورد مخصوص بازی، دارای سیم رابط USB، نور پس زمینه LED، طراحی ضد آب و چندین کلید ماکرو است. در ساخت این کیبورد از مواد فلزی (Steel, Electrogalvanized, cold-rolled coil) استفاده شده و به کیبورد این قابلیت را می دهد تا توانایی استفاده در گیمینگ مفرط و طولانی را داشته باشد.

طراحی ضد آب این کیبورد، آن را در مقابل ریخته شدن تصادفی مایعات مقاوم میکند؛ در حالیکه سوراخ تعبیه شده در کیبورد از جمع شدن مایعات جلوگیری کرده و باعث میشود به راحتی بتوان این کیبورد را تمیز نمود. در زیر کیبورد پایه هایی از جنس لاستیک مرغوب به کار رفته تا از لغزش دستگاه بر روی تمام سطوح و در حین بازی جلوگیری نماید.

کیبورد مخصوص بازی CERBERUS، دارای ۱۲ کلید مخصوص ماکرو بوده که در حین بازی به گیمرها این امکان را می دهد تا حرکات مخصوص خود را تعریف نموده و در هنگام بازی در کمترین زمان ممکن آنها را اجرا نمایند.

ماوس گیمینگ CERBERUS

این ماوس گیمینگ، به گونه ای طراحی شده که با هرکدام از دست های چپ و راست به راحتی می توان با آن بازی کرد، همچنین این ماوس دارای سوییچ تغییر حساسیت چهار مرحله ای بوده تا امکان تغییرات سریع در دقت و حساسیت حرکات ماوس برای کاربر وجود داشته باشد.

گیمرها امکان انتخاب بین ۴ حالت مختلف حساسیت ماوس را دارند تا در بازیهای مختلف به آنها حساسیت مورد نظر را بدهد و این تغییرات را از روی تغییر نور LED تعبیه شده در این ماوس می توان تشخیص داد. کناره های این ماوس دارای لاستیک مرغوب مخصوص بازی است تا در مواقع بازی از لغزش دست گیمرها و همچنین گرم شدن دست آنها جلوگیری نماید.

پد ماوس مخصوص بازی CERBERUS

این پد ماوس تطابق پذیری بالایی با ماوس ها و البته ماوس CERBERUS دارد تا گیمرها به راحتی بتوانند بهترین لحظات بازی را با این مجموعه مخصوص بازی تجربه کنند. جنس به کار رفته در پد ماوس CERBERUS از الیاف پارچه سنگین است و به صورتی بافته شده تا به گیمرها امکان کنترل بهتر ماوس و دقت بیشتر را در حین بازی فراهم کند.

این محصول در حقیقت نتیجه آزمایش های تیم طراحی ایسوس است که در نظر داشتند تا پد ماوسی را طراحی کنند که از لحاظ راحتی گیمرها و دقت عملکرد با تمام ماوس ها بهترین نتیجه را داشته باشد.

با وجود طراحی ضد فرسوده شدن، پارچه مرغوب و گوشه های قلاب دوزی شده این محصول، پس از این گیمرها نباید نگران تعویض پد ماوس خود باشند.

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato