تزریق هنر به شاهکار تکنولوژی؛ تیونینگ نیسان GT-R KUHL RACING

تزریق هنر به شاهکار تکنولوژی؛ تیونینگ نیسان GT-R KUHL RACING

این روزها به ندرت پیش می آید که خبری در حوزه و صنعت و تکنولوژی بدون حمایت کمپانی های بزرگ در رسانه های مختلف داغ شود، اما گاهی یک محصول آنچنان جذاب و تاثیر گذار است که می تواند موجی از توجهات را به سوی خود جلب کند.

KUHL RACING نام یک شرکت تیونینگ ژاپنی است که با خلق نمونه ای ویژه از نیسان GT-R در نمایشگاه خودرو توکیو خبرساز شده است.

NISSAN GTR-1

این خودرو جذاب نه بخاطر رنگ کرومی طلایی و نه پیشرانه تیون شده ۸۲۰ اسب بخاری، بلکه به دلیل طرح و نقش های جذاب و متفاوت بدنه و خوش سلیقگی خاص هنرمندان ژاپنی مورد توجه واقع شده است.

NISSAN GTR-3

نیسان GT-R ملقب به گودزیلا به راستی خودرو ارزشمند و منحصر به فردی از نظر عملکرد به شمار می آید و از آنجا که در آخرین سال های تولید مدل فعلی قرار دارد، با چنین طرحی به نوعی بزرگ داشته شده است.

NISSAN GTR-4

پر واضح است که هدف KUHL RACING از ساخت این مدل ویژه، نه شکستن رکورد های سرعت و شتاب، بلکه جلب نظر خریداران ثروتمند کشورهای عربی و کلکسیونر های خودرو بوده است.

NISSAN GTR-5

نیسان GT-R در سریع ترین مدل (نیسمو) در حدود ۶۰۰ اسب بخار توان دارد، اما برای افزایش این رقم به ۸۲۰ اسب بخار باید تغییراتی مانند جایگزین کردن توربوها، طراحی دوباره سیستم اگزوز، تصحیح محفظه احتراق و توسعه نرم افزاری ECU متناسب با توانایی ارتقاء یافته قطعات جدید اشاره کرد.

NISSAN GTR-6

KUHL RACING تاکنون قیمت دقیقی را برای این محصول خارق العاده مطرح نکرده است، اما با توجه به توانایی بالای این شرکت در سفارش سازی خودرو، هیچ بعید نیست که شاهد قیمت میلیون دلاری برای این خودرو باشیم.

NISSAN GTR-7

NISSAN GTR-8

NISSAN GTR-9

NISSAN GTR-10

NISSAN GTR-11

NISSAN GTR-12

NISSAN GTR-13

NISSAN GTR-14

NISSAN GTR-15

NISSAN GTR-16

NISSAN GTR-17

NISSAN GTR-18

نظرات ۸
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato