بر طبق شواهد دو تبلت جدید از سامسونگ در حال آماده سازی هستند

بر طبق شواهد دو تبلت جدید از سامسونگ در حال آماده سازی هستند

اطلاعات تازه ای در وبسایت «Zauba»، که کارش رهگیری کالاهای صادراتی و وارداتی در کشور هندوستان است، نشان می دهد که سامسونگ قصد معرفی دو تبلت ۸ و ۹.۷ اینچی جدید را در آینده نزدیک دارد.

اسناد موجود در این سایت نشان می دهد که دو دستگاه تبلت با کد SM-T719 و SM-T813 به تازگی برای گذراندن تست های مختلف وارد کشور مورد بحث شده اند. همچنین در اسناد فوق آمده که این دو تبلت می بایست پس از انجام تست های لازم معدوم شوند.

ابعاد نمایشگر اشاره شده در بالا ما را به یاد تبلت های سری Tab S سامسونگ می اندازد. ماه مارس سال قبل بود که نسخه ای از یک دستگاه Tab S2 با نمایشگر ۸ اینچی برای گذراندن تست های مشابه وارد این کشور شد. با توجه به این که کد مدل ۸ اینچی Tab S2 موجود در بازار SM-T710 و SM-T715 و کد نسخه ۹.۷ اینچی SM-T810 و SM-T815 است، می توان احتمال داد که با نسخه هایی ارتقا یافته (و شاید هم اقتصادی تر) از این دو محصول رده بالای سامسونگ مواجه باشیم.

Zauba-listing-for-9.7-inch-SM-T813

ارزش این نمونه های اولیه در وبسایت Zauba برابر با ۲۰۴ و ۲۵۵ دلار آمریکا ذکر شده است. گرچه می دانیم که این قیمت ها نشان دهنده برچسب محصول نهایی نخواهند بود.

Zauba-listing-for-8-inch-SM-T719

ضمناً‌ می توان حدس زد که نسخه ارتقا یافته Tab S2 شامل پردازنده جدیدتر اگزینوس ۷۴۲۰ خواهد بود. (پردازنده نمونه های کنونی موجود در بازار اگزینوس ۵۴۳۳ است) همچنین می شود امیدوار بود که همراه با تغییر پردازنده، شاهد افزایش میزان رم به ۴ گیگابایت، و از همه مهمتر افزایش دوام باتری باشیم.

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato