سرویس iTunes Radio رسما از حالت رایگان خارج شد

سرویس iTunes Radio رسما از حالت رایگان خارج شد

یکی از اصلی ترین دلایلی که اپل توانست با کمپانی های ساخت و ارائه موسیقی وارد همکاری شده و Apple Music را تولید نماید این بود که این سرویس موسیقی نسخه رایگان نداشته باشد تا این شرکت ها بتوانند میزان عایدی خود از آن را به طور دقیق محاسبه نمایند.

اما پیرو سیاستی که بیشتر کمپانی های بزرگ و شناخته شده دارند، شرکت ساکن کوپرتینو نیز در ابتدای ارائه سرویس موسیقی خود آن را به طور موقتی به صورت رایگان عرضه کرد تا کاربران را جذب نماید.

بد نیست یاد آوری نمائیم که سرویس رادیو آیتونز از سال ۲۰۱۳ تاکنون بر مبنای آگهی های تبلیغاتی بوده و علاقه مندان به استفاده از آن مجبور به پرداخت حق اشتراک نبوده اند. اما بر مبنای اعلام رسمی اپل، کاربران از این پس برای بهره گرفتن از این خدمات باید مشترک اپل موزیک شده و آبونمان آن را پرداخت کنند.

در راستای این طرح فقط ایستگاه رادیویی Beats 1 همچنان به صورت رایگان به فعالیت خود ادامه خواهد داد.

اگر از کاربران محصولات اپل هستید اما دوست ندارید برای شنیدن موسیقی های دلخواه خود پولی پرداخت نمائید، می توانید از سرویس های دیگری همانند اسپاتیفای استفاده کنید که قادر است بر اساس خواننده یا موزیک مورد علاقه تان برای شما موسیقی پخش کند. یا حتی سرویس پلی موزیک گوگل نیز علاوه بر قابلیت ذکر شده، قادر است بر مبنای حالت روحی یا کاری که در حال انجام آن هستید برایتان آهنگ های مناسبی را انتخاب و استریم نماید.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato