در پتنت تازه اپل، ساعت هوشمند این شرکت شکلی خمیده تر دارد

در پتنت تازه اپل، ساعت هوشمند این شرکت شکلی خمیده تر دارد

حتما می دانید که بدون داشتن آیفون، امکان استفاده از قابلیت های اپل واچ برایتان فراهم نیست اما همیشه هم شاید اینطور نباشد. پتنت جدیدی که به تازگی از سوی این شرکت مستقر در کوپرتینو به ثبت رسیده و اطلاعات مربوط به آن منتشر شده نشان می دهد که این کمپانی در نظر دارد یک ساعت هوشمند خمیده را معرفی کند که بعد از باز شدن می توان از آن به عنوان یک دستگاه موبایل بهره جست.

این پتنت که درخواست ثبتش سال قبل به اداره مربوطه در آمریکا تحویل داده شد برای برخی از دستگاه های پوشیدنی طراحی شده و براساس تصاویر متعلق به آن، به نظر می رسد که گجت جدید نمایشگری کشیده است که به دور دست پیچیده می شود. اپل اضافه نموده که طراحی دستگاه می تواند امکانی را برای کاربرانش فراهم نماید که آن را در بخش های مختلف بدن (مثلا دور پا) مورد استفاده قرار دهند.

جالب است بدانید که این شرکت پتنتی مشابه به این را در سال ۲۰۱۳ منتشر کرد و از آن زمان تاکنون پتنت یاد شده را چندین بار آپدیت کرده و عکس هایی را هم به آن اضافه نموده است اما ایده اصلی اش تغییر محسوسی نکرده و خوشبختانه این امر نشان می دهد که اهالی کوپرتینو این ایده را همچنان بررسی می کنند.

البته لازم است اضافه نماییم که هنوز انتظار نمی رود شرکت مورد بحث هیچیک از این ایده ها را روی اپل واچ ۲ پیاده سازی کند اما شاید ظرف سال های آتی، ایده هایی به مراتب عجیب تر از این را روی پوشیدنی های اپل شاهد باشیم.

apple-flexible-wearable-patent-11 (1)

apple-flexible-wearable-patent-11

apple-flexible-wearable-patent-12

apple-flexible-wearable-patent-1

apple-flexible-wearable-patent-2

apple-flexible-wearable-patent-4

apple-flexible-wearable-patent-5

apple-flexible-wearable-patent-6

apple-flexible-wearable-patent-7

apple-flexible-wearable-patent-8

apple-flexible-wearable-patent-9

apple-flexible-wearable-patent-10

نظرات ۱۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato