آپدیت اندروید مارشملو برای اکسپریا Z3 Plus و Z4 Tablet سونی عرضه شد

آپدیت اندروید مارشملو برای اکسپریا Z3 Plus و Z4 Tablet سونی عرضه شد

به دنبال عرضه آپدیت اندروید مارشملو برای اکسپریا Z5، سونی نسخه ی مشابهی از این پلتفرم را برای اکسپریا Z3 Plus و تبلت Z4 نیز عرضه نمود. به واسطه این به روز رسانی، دستگاه های یاد شده به قابلیت های مشابه آنچه در تلفن هوشمند اکسپریا زد ۵ شاهد هستیم، مجهز خواهند شد.

گفته می شود که آپدیت جدید با شماره بیلد ۳۲.۱.A.1.163 همراه خواهد بود که دقیقا همان نمونه ای است که امروز برای موبایل پرچمدار سونی عرضه گشته. به این مفهوم که امکاناتی همانند Doze مارشملو، Google Now on Tap و اجازه نامه ی بهینه شده اپلیکیشن ها را در خود خواهد داشت.

همچنین کمپانی ژاپنی مورد بحث، لانچر جدید Xperia Home را نیز به این نسخه اضافه نموده اما متاسفانه مود STAMINA از این به روز رسانی حذف گشته و شرکت نیز از ویژگی حافظه تطبیقی برای کارت حافظه میکرو اس دی پشتیبانی به عمل نیاورده است.

به روزرسانی جدید از هر دو نسخه ی وای فای (SGP712) و LTE - SGP771 تبلت اکسپریا Z4 و نسخه ی E6553 اسمارت فون اکسپریا Z3 Plus پشتیبانی خواهد نمود.

گفته می شود که به زودی آپدیت مشابهی برای اکسپریا Z3 Plus Dual نیز عرضه می گردد اما تعداد کشورها و مناطق تحت پوشش آن محدود خواهد بود.

به گزارش XperiFirm این آپدیت در حال حاضر در روسیه، هند، سنگاپور، ترکیه، آمریکا و دو کشور دیگر عرضه شده و بقیه مناطق دنیا در طی روزهای آتی به این نسخه آپدیت خواهند شد.

ویجیاتو

نظرات ۸

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato