همه چیز درباره آیفون 13
نظرسنجی ها از افت 70 درصدی رضایت مخاطبان نسبت به سرویس پلی استیشن پلاس حکایت دارند

نظرسنجی ها از افت 70 درصدی رضایت مخاطبان نسبت به سرویس پلی استیشن پلاس حکایت دارند

اگرچه سونی با ورود به نسل هشتم کنسول های بازی، عملکردی تحسین برانگیز از خود به جای گذاشته و با اختلافی فراوان از همتای ردموندی خود پیشی گرفته اما به نظر می رسد که هم چنان در جلب رضایت مخاطبان سرویس های خود ناکام مانده است.

بنابر آخرین نظرسنجی انجام شده در رابطه با سرویس پلی استیشن پلاس، میزان رضایت مخاطبان از این سرویس در سال های اخیر، بیش از ۷۰ درصد کاهش یافته است. در واقع پیش از این و در سال ۲۰۱۲ میلادی، ۹۵ درصد از کاربران نسبت به عملکرد پلی استیشن پلاس رضایت داشته اند اما این میزان حالا به ۲۳.۱ درصد رسیده است.

این نظرسنجی جدید، اخیرا در وب سایت Reddit برگزار شده و تعدادی نزدیک به ۴۰۰۰ کاربر در آن شرکت داشتند. اگرچه این نظرسنجی آمار دقیقی از میزان رضایت تمام کاربران کنسول های سونی به ما نشان نمی دهد، اما می توان با ذهنیت کلی گیمرها نسبت به سرویس پلی استیشن پلاس آشنا شد.

بسیاری از افرادی که در این نظرسنجی شرکت داشته اند، نسبت به عناوین رایگان و ماهانه پلی استیشن پلاس اعتراض کرده اند. این دسته از کاربران معتقدند که سونی در چند ماه اخیر، هیچ عنوان درخور توجهی در اختیار مشتریان خود نگذاشته و صرفا به عرضه رایگان بازی های مستقل بسنده کرده است.

برای مقایسه باید گفت که سونی در ماه جاری میلادی، یک بار دیگر چند عنوان مستقل در اختیار کاربران پلی استیشن پلاس گذاشت و این در حالیست که دارندگان کنسول نسل هشتمی اکس باکس وان و مشترکین سرویس اکس باکس لایو گلد، به جمعی از عناوین کلان بودجه مانند The Wolf Among Us و بازی انحصاری Sunset Overdrive دست پیدا کردند. البته باید این نکته را به خاطر سپرد که سونی در واقع عناوین رایگان خود را برای سه پلتفرم منتشر می کند و هزینه ای کلان را متحمل می شود.

نظرات ۳
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato