ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

انتشار اطلاعات تازه در خصوص تبلت 2 در یک اندرویدی لنوو

در چند سال اخیر لنوو یکی از اصلی ترین تولیدکنندگان تبلت های قابل تبدیل دو در یک ویندوزی بوده است؛ طرحی نسبتا جدید که در کنار تبلت های سرفس مایکروسافت به درجه بالایی از محبوبیت ...

Maryam Mousavi
نوشته شده توسط Maryam Mousavi | ۱۸ فروردین ۱۳۹۵ | ۱۱:۰۰

در چند سال اخیر لنوو یکی از اصلی ترین تولیدکنندگان تبلت های قابل تبدیل دو در یک ویندوزی بوده است؛ طرحی نسبتا جدید که در کنار تبلت های سرفس مایکروسافت به درجه بالایی از محبوبیت رسیده و توجه بسیاری را به خود جلب نموده.

اما نکته جالب در این باره آنکه برپایه برخی اخبار و شایعات جدید، لنوو ممکن است قصد ارائه یک مجصول قابل تبدیل دو در یک مبتنی بر اندروید را داشته باشد.

تا به الان از نام یوگا بوک برای توصیف این محصول استفاده گردیده و اینطور به نظر می آید که دستگاه یاد شده درست مانند اغلب تبلت های ویندوزی 2 در یک این شرکت از همان لولای ظریف و اختصاصی سری یوگا بهره می برد که امکان استفاده از آن به شکل های مختلف شامل لپ تاپ، تبلت، خیمه ای و ایستاده را فراهم می کند.

متاسفانه تا الان خبر یا اطلاعات رسمی در مورد عرضه یوگا بوک منتشر نشده است اما اوایل همین هفته، وبسایت مربوط به «رد دات اوارد» که همه ساله برترین محصولات به لحاظ طراحی را مورد تقدیر قرار می دهد توضیحات مختصری را در مورد طراحی این دستگاه منتشر کرد که بهتر دیدیم با شما در میان بگذاریم.

آنطور که در این منبع ذکر شده است یوگا بوک لنوو از یک لولای سه مجوره بهره می برد که به نمایشگر آن امکان می دهد چرخشی 360 درجه را در اطراف محورهایش داشته باشد. درست مانند دیگر مدل های یوگا بوک که البته لولایی مشابه به این دارند، این محصول نیز از طراحی اختصاصی کیبوردهای یوگا بهره می برد، بدان معنا که با چرخاندن کیبورد به قسمت پشت نمایشگر، دکمه های آن به صورت مسطح در می آیند و دیگر امکان فشردن آنها وجود ندارد تا از انتخاب ناخواسته آنها جلوگیری شود.

در سایت متعلق به «رد دات اوارد» همچنین ذکر شده که این محصول عمر باتری 15 ساعته دارد و قطر بدنه آن نیز از 9. میلیمتر تجاوز نمی کند. البته این منبع هیچ اطلاعات دیگری را در مورد دستگاه مورد بحث به میان نیاورده است.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی