بازی Call of Duty: Infinite Warfare به صورت رسمی معرفی شد

ساعتی پیش، کمپانی اکتیویژن به صورت رسمی از بازی Call of Duty: Infinite Warfare رونمایی کرد که قرار است آبان ماه به بازار عرضه شود. انتظار می رفت که اکتیویژن و استودیوی Infinity Ward، معرفی کامل بازی جدید را به همایش E3 2016 موکول کنند، اما کمپانی مورد بحث طی اقدامی غیرمنتظره، اطلاعاتی فراوان از بازی منتشر کرد و بخش های جذابی از گیم پلی را به نمایش درآورد.

همانطور که احتمالا حدس زده اید، Infinite Warfare به هیچ وجه دنباله روی داستان سه گانه Modern Warfare نیست و هویتی مستقل دارند. اما به هرحال بعد از عرضه بازی ضعیف Call of Duty: Ghosts از سوی اینفینی وارد در سال 2013، چندان دور از ذهن نبود که سازندگان بخواهند از تجربیات خود در توسعه سه گانه بی نظیر Modern Warfare استفاده کنند.

از چند ماه پیش، شایعاتی به گوش می رسید مبنی بر اینکه وقایع نسخه بعدی Call of Duty، در فضا و خارج از زمین دنبال می شود. با معرفی Infinite Warfare می توان گفت که بخش اعظمی از شایعات حقیقت داشته اند اما داستان بازی، لزوما روی المان های فضایی متمرکز نیست و بخش های زیادی از گیم پلی هم مثل چند نسخه اخیر، در آینده ای دور دنبال می شود.