ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

ساعت Vivomove از گارمین
تکنولوژی

گارمین ساعت آنالوگ Vivomove را با قابلیت دنبال نمودن فعالیت های ورزشی معرفی کرد

ساعت های هوشمند هنوز نتوانسته اند جایگاه خود را در میان کاربران پیدا کنند. دستبندهای سلامتی و پایشگرهای فعالیت های ورزشی نیز از مشکل دوام باتری رنج می برند. حال کمپانی گارمین برای هر دوی ...

ساعت های هوشمند هنوز نتوانسته اند جایگاه خود را در میان کاربران پیدا کنند. دستبندهای سلامتی و پایشگرهای فعالیت های ورزشی نیز از مشکل دوام باتری رنج می برند. حال کمپانی گارمین برای هر دوی این مشکلات راه حلی مشترک یافته است؛ یک ساعت آنالوگ با قابلیت های اصلی دنبال کننده ها فعالیت های بدنی، به همراه عمر باتری بسیار طولانی.

کمپانی گارمین امروز از محصول جدید خود به نام Vivomove پرده برداشت. این ساعت کلاسیک برخی قابلیت های پایه ای دستبندهای سلامتی را داراست و تا یک سال نیاز به تعویض باتری ندارد. ضمن این که تا عمق ۵۰ متری هم در مقابل نفوذ آب مقاوم است.

دستگاه در مدل های مختلف با رنگ بدنه و پس زمینه متفاوت و جنس بندهای متنوع عرضه خواهد شد. Vivomove مانند تمام دستبندهای سلامتی مجهز به سنسورهای پایشگر فعالیت های بدنی است و می تواند به صورت بی سیم اطلاعات خود را در اختیار اپلیکیشن اختصاصی در سیستم عامل های اندروید، iOS و ویندوز فون قرار دهد.

vivomove_all_watches.0

گارمین پیش از این ساعت های هوشمندی تولید کرده بود که می شد از واچ فیس های کلاسیک برای آنها استفاده کرد، اما Vivomove اولین ساعت آنالوگ واقعی این کمپانی به شمار می رود.

محصول فوق گرچه یک ساعت کلاسیک با امکانات پایشی حداقلی به شمار می رود، اما به هیچ وجه ارزان نیست؛ مدل پایه آن ۱۵۰ دلار قیمت دارد، در حالی که باید برای مدل بهره مند از فولاد ضد زنگ و بند اعلای چرمی، حدود ۳۰۰ دلار پرداخت کرد.

Vivomove محصولیست که تلاش می کند در عین ارائه دوام بالای باتری، شما را به تحرک بیشتر وا دارد. در هر حال اگر نیازمند یک ساعت هوشمند تمام عیار هستید، می توانید در عوض به سراغ Vivoactive از همین سازنده بروید، تا دوام قابل قبول باتری را در کنار امکانات مناسب یکجا داشته باشید.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی