نسخه به روز شده Nexus Player در اسناد FCC رویت شد

نسخه به روز شده Nexus Player در اسناد FCC رویت شد

گوگل با معرفی Nexus Player در سال ۲۰۱۴ مجادله های زیادی را در دنیای تلویزیون های اندرویدی به راه انداخت؛ در ماه های ابتدایی بعد از عرضه، این دیوایس تقریباً در هیچ خرده فروشی یافت نمی شد، با آن که در فروشگاه Google Store حضور داشت. البته Nexus Player این اواخر بی سر و صدا از آنجا نیز حذف شده بود و این مسئله سبب شد شایعه ارائه نسخه تازه این محصول به گوش برسد. حالا بالاخره اسنادی از طرف رگولاتوری آمریکا (FCC) به دست آمده که نشان می دهد Nexus Player ساخت ایسوس در آستانه رونمایی قرار دارد.

نکته اساسی اینجاست که این دیوایس با شماره ID مشابه محصول قبلی روانه بازار می شود، این یعنی Nexus Player تازه محصول جدیدی نیست و با همان مشخصات قبلی و احتمالاً به همراه برخی بروزرسانی ها عرضه خواهد شد.

البته اسناد به دست آمده نشان می دهند که ست آپ باکس اندرویدی گوگل شاهد تغییراتی در آنتن وای فای، منبع تغذیه، گیرنده RF جدید و برخی چیپ های روی برد اصلی خود خواهد بود.

باید توجه داشت که تغییرات فوق می تواند همه آن چیزی نباشد که گوگل برای نسخه جدید Nexus Player در نظر گرفته است و امکان دارد شاهد برخی تغییرات اعلام نشده در محصول نهایی باشیم.

ویجیاتو

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato