خالق مورتال کمبت از بازی جدید خود رونمایی می کند

Ed Boon، خالق افسانه ای مورتال کمبت و کارگردان خلاق استودیو NeverRealm، اخیرا در توییتر خود اقدام به نشر تصاویر و نوشته هایی کرده که نشان از آماده سازی برای نمایش بازی جدید خود را دارد. وی تصویری از عدد ۲ یونانی که در بالا می بینید را مرتبا توییت کرده و به سوالاتی پاسخ می دهد.

با توجه به اینکه اخیرا سامسونگ ورژنی از گلکسی اس ۷ را با طراحی Injustice: Gods Among Us به بازار فرستاد، بسیاری بر این باور هستند که اد بون به زودی از نسخه دوم این بازی رونمایی می کند و عدد یونانی ۲ نیز به همین معنا است.

جدای از آن، به گفته خود اد بون، این شکل می تواند به مفهوم ۱۱ هم باشد چون مورتال کمبت بعدی، نسخه یازدهم خواهد بود و بون دقیقا به این مسئله اشاره کرده است.

شاید هم هر دو، اینطور فکر نمی کنید؟ در هر صورت چند روز به E3 بیشتر باقی نمانده و موج اخبار و شایعات به گوش می رسد. از Red Dead جدید و گفته های مدیرعامل Take-Two گرفته تا واچ داگز ۲ و دیگر بازی های بزرگ.

روزهای بزرگ و جذابی در پیش روی مان است و برای کسب اطلاعات کامل در این مورد، تگ E3 2016 را دنبال کنید. دیجیاتو از ابتدا تا انتهای نمایشگاه را به طور کامل پوشش خواهد داد.

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟