اولین تریلر از گیم پلی Battlefield 1 منتشر شد [تماشا کنید]

اولین تریلر از گیم پلی Battlefield 1 منتشر شد [تماشا کنید]

اولین تریلر از گیم پلی Battlefield 1 منتشر شد [تماشا کنید]

همانطور که کمپانی الکترونیک آرتز وعده داده بود، بالاخره گیم پلی بازی مورد انتظار Battlefield 1 طی کنفرانس ناشر آمریکایی در E3 2016 به نمایش درآمد و توانستیم برای اولین بار بخش هایی از گیم پلی عنوان مورد اشاره را مشاهده نماییم. همانطور که در تریلر قرار داده شده می توان دید، گیم پلی Battlefield 1 واقعا هیجان انگیز است.

به گفته سازندگان، در Battlefield تخریب پذیری واقع گرایانه تر از همیشه شده و بازی از آب و هوای داینامیک نیز بهره می برد. بنابراین، آب و هوای نقشه ها ممکن است تغییر کرده و به همین جهت، سبک بازی گیمرها هم به تبع آن تغییر خواهد کرد. سازندگان بازی می گویند که ده ها وسیله نقلیه در بازی وجود دارد و بازیکنان می توانند روی زمین، هوا و آب به مبارزه با یکدیگر بپردازند.

همان طور که در تریلر هم دیده می شود، گیمرها می توانند سوار بر هواپیماهای ملخی شده و به مبارزه با دیگری بپردازند. همچنین زپلین های عظیم الجثه هم در گیم پلی به چشم می خورند که البته معلوم نیست امکان کنترل آنها وجود دارد یا خیر. بدون توضیح بیشتر شما را به تماشای تریلر بازی Battlefield 1 دعوت می کنیم. لازم به ذکر است بازی در تاریخ ۲۱ اکتبر (۳۰ مهرماه) روی سه پلتفرم پلی استیشن ۴، اکس باکس وان و پی سی عرضه می شود.

نظرات ۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل