نگاهی به پروژه تیونینگ لوکس ترین SUV لکسوس از والد اینترنشنال

نگاهی به پروژه تیونینگ لوکس ترین SUV لکسوس از والد اینترنشنال

لکسوس LX 570 یکی از با کیفیت‎ ترین شاسی بلندهای فول سایز آسیایی است که حرف های زیادی برای گفتن در برابر رقبای اروپایی و آمریکایی دارد.

نسخه ۲۰۱۶ این شاسی بلند لوکس با پیروی از زبان طراحی جدید لکسوس مورد بازنگری گرفته و به جلوپنجره بسیار حجیمی مجهز شده که ابهت آن را دوچندان کرده است. با این حال مهندسین والد اینترنشنال (Wald International) از تغییرات انجام شده در بدنه چندان راضی نبوده و تصمیم گرفته اند خود وارد عمل شوند.

این تیونر که تخصص ویژه ای در ساخت کیت های بدنه عضلانی برای انواع خودروهای اروپایی و ژاپنی دارد، در جدیدترین پروژه خود سراغ هموطن خود رفته و آن را مورد جراحی زیبایی قرار داده است.

WALD-6

این کیت که با عنوان Sports Line معرفی شده با ریزه کاری هایی در بخش های مختلف بدنه، ظاهر LX 570 را بهتر از قبل کرده و زیبایی و حس قدرت را در هم آمیحته است.

در نمای جلو بخش زیرین سپر نسبت به نسخه استاندارد تغییراتی را به خود دیده که مهمترین آنها شامل اضافه شدن هدایت کننده های هوا و یک تیغه نقره ای در وسط می شود.

WALD-4

در نمای جانبی اولین چیزی که جلب توجه می کند، وجود رینگ های بسیار بزرگ و لاستیک هایی با دیواره کوتاه است.

این رینگ ها به قدری بزرگ هستند که حتی در زیر یک شاسی بلند فول سایز هم کمی غیر عادی به نظر می رسند. متورم شدن گلگیرها بخش دیگری از تغییرات اعمال شده در نمای جانبی است که در ترکیب با رینگ ها به القای حس قدرت کمک شایانی کرده است.

WALD-3

در نمای عقب تغییرات عمده شامل طراحی مجدد سپر و خروجی های بسیار زیبای اگزوز با رنگ نقره ای می شود. البته یک اسپویلر کوچک هم که صرفا جنبه تزیینی داشته به زیر شیشه عقب اضافه شده است.

WALD-2

این کیت بدنه ۳,۸۴۵ دلار هزینه روی دست مالک LX 570 خواهد گذاشت. البته در صورت سفارش رینگ های آلیاژی والد و کالیپرهایی با ۸ پیستون برای سیستم ترمز، ۷,۸۷۱ دلار دیگر نیز به این رقم افزوده خواهد شد.

WALD-5

نکته ای که اینجا باید به آن اشاره کنیم اینست که با نصب این کیت بدنه مسلما قابلیت های آفرود این شاسی بلند فول سایز به میزان چشمگیری کاهش خواهد یافت.

WALD-8

هر چند به نظر نمی رسد که کسی از این شاسی بلند لوکس برای آفرود سواری استفاده کند! مبلغی که برای این کیت پرداخت می شود، هزینه ایست برای نمایش خاص بودن و حسن سلیقه!

WALD-11

WALD-12

WALD-7

WALD-1

WALD-2

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato