گوگل به مناسبت ورود موفقیت آمیز Juno به مدار مشتری، لوگوی خود را تغییر داد

گوگل به مناسبت ورود موفقیت آمیز Juno به مدار مشتری، لوگوی خود را تغییر داد

چندی پیش در خبرها خواندید که فضاپیمای Juno  ناسا شب گذشته در مدار پیرامونی مشتری قرار گرفت و حالا گوگل برای بزرگداشت این دستاورد وارد عمل شده و با تغییر لوگوی خود، خوشحالی اش را از این موفقیت به جهانیان اعلام نموده است.

تصاویر کارتولی اضافه شده به لوگوی این شرکت در واقع عکسی پیکسلی از کارکنان مستقر روی زمینِ ناسا را نشان می دهد که به خاطر خوشحالی از این دستاورد به بالا و پایین می پرند و تصویر Juno نیز به جای O دوم در این لوگو مورد استفاده قرار گرفته که اموجی های کوچک و شادش را بر فراز بزرگ ترین سیاره منظومه خورشیدی می ریزد.

اگر روی این تصویر گیف کلیک نمایید می توانید پیشرفت ماموریت Juno را می بینید که در سال ۲۰۱۱ آغاز شد و تا روز گذشته که این فضاپیما خود را به مشتری رساند ادامه یافت.

در طول این سال ها دانشمندان ناسا باید Juno را در مسیرش حفظ می کردند و آن را از توده های خطرناک ریزگرد و تشعشع با سلامت به سرمنزل مقصود که همانا مدار سیاره گازی مشتری است می رساندند.

در مورد این ماموریت هم باید بگوییم که هدفش کشف اطلاعات بیشتر در خصوص مشتری است اما این مهم مستلزم آن خواهد بود که فضاپیما سفر ۵۳ روزه اش در مدار را به اتمام برساند تا در انتهای مسیر به سطح سیاره نزدیک شده و دریابد که آیا از صخره تشکیل شده یا خیر؟

google_doodle_juno.0

نظرات ۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato