سازندگان Angry Birds دیگر برای ویندوزفون بازی نمی سازند

سازندگان Angry Birds دیگر برای ویندوزفون بازی نمی سازند

سازندگان Angry Birds دیگر برای ویندوزفون بازی نمی سازند

بازار تلفن های هوشمند به قدری گسترش یافته و پیشرفت کرده که دیگر تقریبا دو رقیب اصلی باقی مانده اند: گوگل و اپل با سیستم عامل های فوق العاده قدرتمندشان. تقریبا دلیلی وجود ندارد که توسعه دهندگان محتوا بخواهند تولیدات شان را روی سیستم عامل های دیگری عرضه کنند در حالی که سودی برای شان ندارد.

این مسئله فقط در مورد توسعه دهندگان کوچک و تازه کار صادق نیست، بلکه حتی شرکتی به بزرگی Rovio نیز چنین تصمیمی را اتخاذ کرده و قصد دارد تمامی فعالیت هایش را محدود به اندروید و iOS کند.

این یعنی کمپانی فنلاندی Rovio دیگر از ویندوز فون و ویندوز ۱۰ پشتیبانی به عمل نخواهد آورد و بازی هایش را برای این پلتفرم عرضه نمی کند. نکته قابل توجه در مورد Rovio این است که آن ها پیشتر اکثر عناوین خود را روی ویندوز فون عرضه می کردند.

گویا حتی با آمدن ویندوز ۱۰ هم شرکای نرم افزاری قرار نیست از مایکروسافت حمایتی کنند، دست کم تا زمانی که ویندوز ۱۰ روی تعداد قابل قبولی از دیوایس های همراه نصب نشده باشد.

اگر به دنبال بازی های جدید Rovio هستید، باید حتما سیستم عامل اندروید یا iOS داشته باشید اما بازی های قدیمی همچنان روی ویندوز فون در دسترس و قابل بازی هستند.

نظرات ۶

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل