تعداد جوایز مسابقه عکاسی Prisma با همکاری دیجیاتو و هوآوی افزایش یافت

تعداد جوایز مسابقه عکاسی Prisma با همکاری دیجیاتو و هوآوی افزایش یافت

در ابتدای هفته گذشته با همکاری مشترک دیجیاتو و هوآوی رویدادی آغاز شد تحت عنوان «مسابقه عکاسی Prisma»؛ مسابقه ای که در آن کاربران می توانند تصویری را با استفاده از اپلیکیشن Prisma و هوش مصنوعی به کار رفته در آن، به شکلی هنری بازسازی کرده و سپس آن را در اینستاگرام خود قرار دهند.

اکنون افتخار داریم اعلام کنیم که تا این لحظه و با توجه به همراهی گرم شما کاربران گرامی، بیش از ۵۸۰۰ تصویر با هشتگ «DigiPrisma#» در اینستاگرام به اشتراگ گذاشته شده است.

اما به پاس این همراهی، تصمیم هوآوی بر آن شده تا تعداد جوایز افزایش یابد و به این ترتیب پنج نفر دیگر نیز شانس برنده شدن را پیدا کرده اند. لازم به ذکر است که هدیه در نظر گرفته شده برای این عزیزان، مودم همراه ۴G هوآوی خواهد بود. به این ترتیب، لیست هدیه هایی که به نفرات اول تا دهم اختصاص خواهد یافت، به این شرح است:

  • سه عدد تلفن هوشمند Huawei P9 (نفرات اول تا سوم)
  • دو عدد Huawei Talkband (نفرات چهارم و پنجم)
  • پنج عدد مودم همراه Huawei E5573 4G (نفرات ششم تا دهم)

کاربران برای شرکت در این مسابقه محدود به یک موضوع خاص نیستند و می توانند هر تصویری که به نظرشان زیبا می رسد را با فیلترهای Prisma تلفیق کرده و سپس آن را در حساب کاربری اینستاگرام خود منتشر کنند.

تنها لازمه شرکت داده شدن در مسابقه، استفاده از هشتگ DigiPrisma# و منشن کردن صفحات Digiato@ و huaweimobilefarsi@ برای همان تصویر است. توجه داشته باشید که برای شرکت در «مسابقه عکاسی Prisma» تا ۳۰ مرداد زمان باقیست.

نظرات ۱۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato