آیفون سال 2017 فاقد دکمه هوم خواهد بود [شایعه]

آیفون سال 2017 فاقد دکمه هوم خواهد بود [شایعه]

تنها یک ماه تا رونمایی از آیفون های جدید باقی مانده و مرتبا شاهد انتشار تصاویر و اطلاعات دست اولی از این گجت ها هستیم که از گوشه و کنار لو می روند. در همین بین، بلومبرگ گزارش داده که آیفون ۲۰۱۷ دیگر در برگیرنده دکمه هوم سمبلیکی که کاربران به آن عادت داشته اند نخواهد بود.

این خبر البته در کنار گزارشاتی به دست آمده که بیشتر به آیفون ۷ مربوط می شوند؛ دستگاهی که با ورودش دهمین سال معرفی این تلفن هوشمند انقلابی را جشن خواهد گرفت. در مورد این نسخه از آیفون هم باید بگوییم که طبق اخبار منتشره توسط وال استریت ژورنال از تکنولوژی نمایشگر OLED بهره می گیرد و به همین خاطر بخش جلویی آن بیشتر شبیه «ورقه ای از شیشه به نظر خواهد آمد».

به غیر از حذف دکمه هوم اما خبر مهم دیگری در مورد آیفون سال ۲۰۱۷ در دسترس نیست. البته نشریه Nikkei Asian Review اوایل همین هفته گزارش داد که اپل احتمالا سال آینده موبایل اعلای دیگری را هم معرفی خواهد کرد که همچون گلکسی اس ۷ اج نمایشگری خمیده دارد. در واقع بنابر این گزارش، سامسونگ احتمالا تامین کننده این نمایشگرهای خمیده خواهد بود.

در مورد نسخه آتی آیفون هم باید بگوییم که طبق خبرهای مختلف این دستگاه فاقد جک ۳.۵ میلی متری صدا خواهد بود و در عوض جای این بخش را روی بدنه آن یک پورت لایتنینگ گرفته است. در بخش پشتی دستگاه هم دو دوربین اصلی خودنمایی می کنند و رم آن هم به سه گیگابایت ارتفاء خواهد یافت.

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato