دانلود منیجر و ذخیره آفلاین صفحات اینترنتی؛ قابلیت های جدید نسخه توسعه دهندگان مرورگر کروم

آیتم ذخیره کننده صفحات و یک دانلود منیجر جدید، گزینه هایی هستند که در آخرین بیلد توسعه دهندگان اپلیکیشن گوگل کروم برای اندروید مشاهده خواهید کرد. دانلود منیجر جدید Chrome Dev شباهت بسیار زیادی به نمونه مشابهش در نسخه دسکتاپ این مرورگر دارد.

برای دسترسی به آن کافیست روی دکمه Overflow در قسمت بالای مرورگر اشاره کرده تا گزینه مربوط به آن را بیابید. سپس با ورود به این دانلود منیجر، می توانید دانلودهای در حال انجام تان را ببینید و موارد تکمیل شده را مدیریت نمایید.همچنین گوگل گزینه ای برای دسته بندی دانلودها در موضوعاتی همچون صدا، ویدئو، تصویر، اسناد، صفحات اینترنتی و متفرقه را هم برایتان در نظر گرفته است.

اما قابلیت جدید دیگر، امکان ذخیره صفحات اینترنتی برای دسترسی آفلاین است. قابلیت بسیار مفیدی است، ولی متأسفانه با هر بار استفاده از آن فقط می توانید یک صفحه را به صورت آفلاین ذخیره کنید. بنابراین ذخیره چندین صفحه به صورت پشت سر هم با آن به کار ملال آور و زمان بری برایتان تبدیل خواهد شد.

در انتها بد نیست به این موضوع اشاره کنیم که نسخه 53 مرورگر کروم هم اکنون برای پلتفرم دسکتاپ منتشر شده، و انتظار می رود که ماه آینده برای پلتفرم اندروید نیز عرضه گردد. اما تا پیش از انتشار نسخه نهایی آن برای اندروید، شاید بد نباشد که همین حالا Chrome Dev را از پلی استور دانلود کرده و قابلیت های جدید این مرورگر محبوب را زودتر از دیگر کاربران آزمایش نمایید.

ویجیاتو

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟