دوستان G5 تنها ماندند؛ موبایل G6 ال جی طراحی ماژولار نخواهد داشت

دوستان G5 تنها ماندند؛ موبایل G6 ال جی طراحی ماژولار نخواهد داشت

ظاهراً اقبال با موبایل های ماژولار یار نیست. به گزارش خبرگزاری ETNews کره جنوبی، ال جی پس از یک مرتبه آزمودن بخت خویش در این حوزه و معرفی تلفن همراه G5 و دوستانش، دیگر چنین برنامه ای در سر ندارد و می خواهد پرچمدار بعدی اش یعنی G6 را با طراحی یکپارچه و عادی ارائه نماید.

طبق اخبار موجود به نقل از منابع مطلع در صنعت این کشور، موبایل G6 از نظر ساختاری مشابه V20 خواهد بود، البته نمایشگر ثانویه در آن به کار نمی رود. شاهد این ادعا، طراحی و ساخت برخی اجزای این محصول از جمله بورد اصلی و چیپ های صوتی بدون پشتیبانی از ماژول های جداگانه است.

نکته جالب اینجاست که ماه گذشته میلادی یکی از مقامات کمپانی کره ای اعلام کرد شرکت متبوعش در پرچمدار سال آینده خود نیز به طراحی ماژولار وفادار خواهد ماند، اما به نظر می رسد ظرف همین یک ماه نظر آنها تغییر کرده که با توجه به کم اقبالی G5 و دوستانش، می توان آنها را محق دانست.

LG-G5-Friends-1

به هر حال G6 ال جی ماژولار باشد یا نباشد، ETNews می گوید در این اسمارت فون شاهد کارکردها و قابلیت های جدیدی هستیم که در موبایل های قبلی این کمپانی به چشم نمی خورد. البته هنوز مشخص نیست منظور از این ویژگی ها چیست، اما حداقل می توان انتظار داشت پرچمدار بعدی این شرکت کره ای ضد آب باشد.

لازم به ذکر است همچون همیشه انتظار می رود G6 ال جی یک سال پس از معرفی G5 و در سه ماهه اول سال ۲۰۱۷ میلادی رونمایی شود، و به احتمال زیاد مراسم رونمایی در چارچوب کنگره جهانی موبایل صورت خواهد گرفت.

نظرات ۱۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato