با آنکورج دیگر دانگل تبدیل لایتنینگ به جک هدفون را گم نخواهید کرد

با آنکورج دیگر دانگل تبدیل لایتنینگ به جک هدفون را گم نخواهید کرد

تقریباً دو ماهی می شود که اپل، طرفدارانش را به اجبار به سمت دنیای بدون جک هدفون رهنمون ساخته، و اگرچه دانگل ارزشمندی را برای جبران این وضعیت به آنها هدیه کرد، اما همان طور که انتظار می رفت بسیاری از کاربران تاکنون آن را گم کرده اند.

حال محصولی به نام آنکورج (Uncourage) وارد بازار شده، که در واقع یک جاکلیدی مجهز به فیش هدفون است و می شود تبدیل لایتنینگ به جک ۳.۵ میلیمتری را به آن متصل نمود. بنابراین اگر خدای ناکرده تصمیم گرفتید هدفونتان را به دیوایس دیگری به جز آیفون ۷ وصل کنید، می توانید دانگل را کنار کلیدهایتان قرار دهید.

uncourage-iphone7-0

شاید بسیاری از کاربران مدت ها منتظر چنین وسیله ای بودند، زیرا قرار گرفتن آداپتور تبدیل در کنار کلیدها بسیار بهتر از این است که همواره از موبایلتان آویزان باشد، یا دائماً در کیف، جیب، روی میز، کشو و ... دنبال این قطعه کوچک اما حیاتی بگردید.

به هر حال باید پذیرفت که جک هدفون دیگر در میان ما نیست، و نمی خواهیم باید و نبایدهای این اقدام از سوی اپل را مورد بحث قرار دهیم. حال که در این وضعیت به سر می بریم، آنکورج می تواند به ما کمک کند تا همواره بدانیم دانگل محبوبمان کجاست.

uncourage-iphone7-2

گفتنیست این محصول از طریق وب سایت اختصاصی به قیمت ۶ دلار پیش فروش می شود، اما قبل از آنکه فکر کنید چرا باید ۶ دلار هزینه اضافه بپردازید، این نکته را نیز در نظر بگیرید که در صورت گم شدن دانگل، ۹ دلار از جیبتان رفته.

نظرات ۱۵
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato