همه چیز درباره آیفون 13
اچ پی از Z2 Mini پرده برداشت؛ وُرک استیشنی کوچک تر از فنجان اسپرسو

اچ پی از Z2 Mini پرده برداشت؛ وُرک استیشنی کوچک تر از فنجان اسپرسو

چندی قبل شرکت اچ پی از ورک استیشن تازه ای به نام HP Z2 Mini پرده برداشت؛ دستگاه همانطور که از نامش بر می آید آنقدر کوچک است که درون کیف شما جای می گیرد و شرکت سازنده نیز از آن تحت عنوان «نخستین مینی ورک استیشن» در دنیا یاد کرده و وعده داده که علیرغم ابعاد کوچکش بهترین کارایی را از خود به نمایش خواهد گذاشت.

از جمله مشخصه های بارز این محصول می توان به طراحی زیبا و البته صرفه جویی اش در فضا اشاره نمود (۵.۸ در ۲۱.۵ سانتی متر) تا جایی که اچ پی در توصیف ابعاد دستگاه اشاره داشته که بدنه آن از یک فنجان اسپرسو نیز کوچک تر است.

در داخل بدنه این گجت می توانید نسل کنونی و آتی پردازنده های زنون اینتل، کارت گرافیکی Quadro انویدیا و همچنین درایو HP Z Turbo یا ظرفیت ۱.۵ ترابایت را بیابید. اضافه نماییم که این مینی پی سی قادر است همزمان تا شش نمایشگر را پشتیبانی کند.

1479291294_hp_z2_mini_ports_story

اما عملکرد و طراحی ظریف تنها ویژگی های قابل توجه این دستگاه نیستند و اچ پی از منافذ و خنک کننده های داخلی این محصول هم به عنوان نقاط قوتش یاد کرده. شرکت مورد بحث اعلام داشته که Z2 Mini در حدود ۶۳ درصد کم صداتر از مینی پی سی های تولیدی اش است.

طبق اعلام این کمپانی، ورک استیشن جدید مشخصا برای کاربران CAD طراحی شده و مجوزهای لازم برای اجرای بالغ بر ۲۰ نرم افزار حرفه ای را هم دریافت نموده. این مینی پی سی همراه با توزیع های لینوکس یا ویندوز ۱۰ پرو وارد بازار خواهد شد.

فروش محصول از دسامبر آغاز می شود و قیمت پایه اعلام شده برای آن برابر با ۶۹۹ دلار است که البته براساس بهینه سازی های مد نظر شما متغیر خواهد بود.

1479291252_hp_z2_mini_upright_story

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato